Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Čakanie na novú epizódu obľúbeného seriálu je o hubu. Tá predtým skončila šialene napínavo a tebe ide bok vyvaliť, ako sa to celé napokon rozuzlí. Lenže čas nehrá v tvoj prospech a do dátumu uverejnenia ho ešte ostáva fúra… čo teraz?

Nič, povedali by si tvorcovia obyčajného seriálu, a nechali by svoju fanúšikovskú základňu v netrpezlivej triaške. Lenže Game of Thrones nie je obyčajný seriál a jeho tvorcovia nie sú len takí obyčajní ľudia. Sú to kreatívci prvého rázu. Túto svoju stránku nenechali zaprieť ani v najnovšom prekvapení, ktoré nechalo divákov z celého sveta pozerať s otvorenými ústami.

Game Of Thrones Wine GIF - Find & Share on GIPHY

Spomínate si ešte na ošiaľ s Pokémon GO? Človek musel behať po meste, naháňať malé animované príšerky a potom ich loviť do virtuálnych Pokéballov. Táto záležitosť sa svojho času tešila obrovskej popularite, tá však akosi časom vykapala. Dnes po tejto hre, povedzme si otvorene, ani pes neštekne. Najvyšší čas, aby HBO prišlo so svojou, upgradnutou a podstatne lepšou, verziou.

Ako sme už načrtli, hra, s ktorou prišlo HBO, funguje na podobnom princípe. Človek chodí a hľadá… čo by to však bolo za výmysel od tvorcov seriálu Game of Thrones, keby skutočne nešlo o tróny?! Odpoveď na túto otázku, našťastie, nie je nutné hľadať a ty si môžeš v pokoji vydýchnuť. O tróny totiž ide.

Game Of Thrones Khaleesi GIF - Find & Share on GIPHY

GoT ukrylo na rôznych lokáciách po celom svete 6 železných trónov a výzva znela jasne: buď prvý, kto ich nájde. Doposiaľ sa fanúšikom podarilo vypátrať štyri – v Spojenom kráľovstve, Španielsku, Švédsku a Brazílii. Zvyšné dva stále ostávajú v hre.

Ich objaviteľom môžeš byť práve ty. Teda, samozrejme, ak máš finančný budget na obletenie celej planéty, kvantá dovolenky a podobné srandy, ale nekazme si nimi deň. Môžeš to byť aj ty. Bodka.

Ak by si sa chcel skutočne vydať na lov, nezabudni očkom zavadiť o stránku For the Trone, ktorá ti poskytne všetky potrebné informácie. Medzičasom si môžeš pozrieť, ktoré tróny sa už našli a ľudí, ktorým sa to podarilo:

Throne of the forest, Spojené kráľovstvo

Throne of the North, Švédsko

Throne of Valyria, Brazília

Throne of Joy, Španielsko

Pre šikovných nálezcov je ešte stále po dobu siedmich dní k dispozícii Throne of Ice. Až po jeho objavení bude odhalené, ako vyzerá ten posledný.

Zdroj: forthethrone.com
Titulná fotka: HBO Brasil / Twitter, Sky Atlantic / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť