Game of Thrones pripravilo pre fanúšikov reálnu hru o tróny: Zapojiť sa môžeš aj ty!

Budeš objaviteľom toho ďalšieho?

Čakanie na novú epizódu obľúbeného seriálu je o hubu. Tá predtým skončila šialene napínavo a tebe ide bok vyvaliť, ako sa to celé napokon rozuzlí. Lenže čas nehrá v tvoj prospech a do dátumu uverejnenia ho ešte ostáva fúra… čo teraz?

Nič, povedali by si tvorcovia obyčajného seriálu, a nechali by svoju fanúšikovskú základňu v netrpezlivej triaške. Lenže Game of Thrones nie je obyčajný seriál a jeho tvorcovia nie sú len takí obyčajní ľudia. Sú to kreatívci prvého rázu. Túto svoju stránku nenechali zaprieť ani v najnovšom prekvapení, ktoré nechalo divákov z celého sveta pozerať s otvorenými ústami.

Game Of Thrones Wine GIF - Find & Share on GIPHY

Spomínate si ešte na ošiaľ s Pokémon GO? Človek musel behať po meste, naháňať malé animované príšerky a potom ich loviť do virtuálnych Pokéballov. Táto záležitosť sa svojho času tešila obrovskej popularite, tá však akosi časom vykapala. Dnes po tejto hre, povedzme si otvorene, ani pes neštekne. Najvyšší čas, aby HBO prišlo so svojou, upgradnutou a podstatne lepšou, verziou.

Ako sme už načrtli, hra, s ktorou prišlo HBO, funguje na podobnom princípe. Človek chodí a hľadá… čo by to však bolo za výmysel od tvorcov seriálu Game of Thrones, keby skutočne nešlo o tróny?! Odpoveď na túto otázku, našťastie, nie je nutné hľadať a ty si môžeš v pokoji vydýchnuť. O tróny totiž ide.

Game Of Thrones Khaleesi GIF - Find & Share on GIPHY

GoT ukrylo na rôznych lokáciách po celom svete 6 železných trónov a výzva znela jasne: buď prvý, kto ich nájde. Doposiaľ sa fanúšikom podarilo vypátrať štyri – v Spojenom kráľovstve, Španielsku, Švédsku a Brazílii. Zvyšné dva stále ostávajú v hre.

Ich objaviteľom môžeš byť práve ty. Teda, samozrejme, ak máš finančný budget na obletenie celej planéty, kvantá dovolenky a podobné srandy, ale nekazme si nimi deň. Môžeš to byť aj ty. Bodka.

Ak by si sa chcel skutočne vydať na lov, nezabudni očkom zavadiť o stránku For the Trone, ktorá ti poskytne všetky potrebné informácie. Medzičasom si môžeš pozrieť, ktoré tróny sa už našli a ľudí, ktorým sa to podarilo:

Throne of the forest, Spojené kráľovstvo

Throne of the North, Švédsko

Throne of Valyria, Brazília

Throne of Joy, Španielsko

Pre šikovných nálezcov je ešte stále po dobu siedmich dní k dispozícii Throne of Ice. Až po jeho objavení bude odhalené, ako vyzerá ten posledný.

Zdroj: forthethrone.com
Titulná fotka: HBO Brasil / Twitter, Sky Atlantic / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 menej známych a komorných sci-fi filmov, ktoré vás dostanú svojou hĺbkou a emóciami

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME