Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Geissenovci na Slovensku opäť prekvapili. Ohŕňali nosom nad slovenským jedlom

Nová časť nám priniesla ďalšie prekvapenia.


Geissenovci boli na Slovensku síce už v máji minulého roka, no natočené zábery sa objavili v nemeckej televízii RTL Zwei až teraz. Mysleli sme si, že ich návšteva nášmu cestovnému ruchu pomôže, no zatiaľ to vyzerá tak, že opak bude pravdou. Po niekoľkých škandáloch, ktoré sa u nich riešili, im tentokrát na Slovensku nič nechutilo a nad 7-chodovým menu v jednej z reštaurácií ohŕňali nosom, uvádzajú Topky.

Profimedia

Mohlo by ťa zaujímať:

Geissenovci spôsobujú na Slovensku jeden škandál za druhým. Mali právo na prednostnú jazdu s húkačkou?

Dcéry Geissenovcov nekradli len zlato na Bratislavskom hrade. V najnovších častiach odvysielaných tento týždeň sme mohli vidieť znechutenie nad jedlom servírovaným v jednej z našich reštaurácií. Šéfkuchár si pre nich pripravil 7-chodové menu, no pochvaly sa nedočkal. Keď im doniesol kozí syr, Shania sa hneď ohradila, že ho neje.

Mama Carmen nakoniec jedlo od šéfkuchára odmietla a od kuchára si vypýtala „schnitzel“ s hranolkami pre celú rodinku. „My sme proste Geissenovci, nejedávame haute cuisine ani star cuisine, ale vlastne celkom normálne, jednoduché, výdatné a chutné jedlá,“ vyjadrila sa hlava rodiny Robert.

RTL Zwei

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.