Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Geissenovci ohŕňali nosom nad slovenskou kuchyňou, na našu krajinu však budú spomínať v dobrom

Čo hovoria Geissenovci na Slovensko?


Špeciál častí Geissenovcov natočených na Slovensku sa blíži ku koncu. Dnes Televízia JOJ odvysiela poslednú časť, kde opäť nechýbajú škandály, no ani pochvaly. Pred sebou majú množstvo zážitkov, medzi ktoré patrí napríklad aj 7-chodová večera v luxusnej reštaurácii.

Nikto však nečakal, že keď si rodinka prečíta, čo ich na večeru čaká, ostanú sklamaní. Mám taký malý problém, že nič z toho, čo je v menu, nemám rada,“ zahlásila Carmen hneď na úvod. Rodinka aj napriek tomu menu aspoň ochutnala, keďže sa to patrí. Mama Carmen sa ďalej vyjadrila, že aj napriek tomu, že sú bohatí, majú radi klasickú a výdatnú kuchyňu, nie michelinské reštaurácie.

Najviac však prekvapila dcéra Shania, ktorá pre nich namiesto luxusných jedál vypýtala klasický schnitzel, ktorý aspoň ako-tak zachránil ich chuťové poháriky.

TV JOJ

Mohlo by ťa zaujímať:

V slovenských častiach Geissenovcov uvidíme nálož škandálov. Skutočne pomôžu nášmu cestovnému ruchu?

Adrenalín vo veternom tuneli

Počas brázdenia Slovenskom nechýbala ani návšteva obľúbenej atrakcie na severe. Veterný tunel si však vychutnali iba dievčatá, Robert sa na ne nadšene pozeral a natáčal. Najväčším vtipom preňho bola jeho manželka, ktorá už od začiatku strácala kontrolu nad svojím telom.

Myslela som si, že je to ako bicyklovanie a nedá sa to zabudnúť. Už som si to pred pár rokmi vyskúšala a lietala som ako vták,“ smeje sa Carmen.

TV JOJ

Spomínať budú v dobrom

„Mne sa na Slovensku naozaj páčilo to lietanie vo veternom tuneli. Bolo to super,“ zhodnotili dcéry Geissenové. „A ochutnávka vín bola tiež vtipná,“ dodávajú.

„Som nadšená pohostinnosťou Slovákov,“ hodnotí Carmen. „Netušili sme, že tu máme toľko fanúšikov. Ďakujeme,“ dopĺňa ju Robert.

Sleduj poslednú časť Geissenovcov z návštevy Slovenska už dnes (17. mája) o 20:35 na TV JOJ.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje