Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie

27-ročná Kate Ovens je foodblogerka z Veľkej Británie, ktorá si získala mnoho fanúšikov najmä výzvami spojenými s jedlom. Sympatická blondínka sa totiž nezľakne ani tej najväčšej porcie! Dokázala už do seba dostať také množstvo jedla, ktoré by nezvládol skonzumovať ani ten najväčší hladoš.

20 cheesburgerov zje ako nič!

Medzi nimi nájdeme napríklad 3-kilový kebab či pizzu vo veľkosti konferenčného stolíka. Ako Kate uviedla v rozhovore pre magazín GQ, inšpiroval ju najmä známy dokumentárny seriál Man Vs. Food, v ktorom sa moderátor Adam Richman snažil pokoriť mnohé kulinárske výzvy.

Kate si pomyslela, že by niečo podobné hravo zvládla aj ona. V roku 2013 si na konto pripísala prvý úspech, keď sa v reštaurácii zúčastnila takzvanej Gutbuster Challenge. Tá pozostávala z toho, že účastníci mali zjesť 20 cheesburgerov za 20 minút. Kate sa to ako jedinej podarilo. Neskôr si založila aj kanál na YouTube, profil na Instagrame a vrhla sa na ďalšie výzvy v spolupráci so známymi reťazcami ako KFC, McDonald’s či Coca-Cola.

Tým najväčším pokrmom, ktorý Kate dokázala zjesť, bola pizza s priemerom 68 centimetrov. Tá musela byť navyše zjedená za 90 minút. „V prvých 20 minútach som dokázala zjesť väčšinu, ale potom som začala spomaľovať,“ prezradila. „Ku koncu ostali len kôrky, ale potom som dostala taký silný pocit, že to už asi nezvládnem.“

Mega stejk

Keď sa jej ale výzvu nepodarí pokoriť, je z toho dosť nešťastná. Znamená to totiž, že dané video si zrejme pozrie menej ľudí, čo znamená, že ani reštaurácia nezíska takú veľkú reklamu, ako by mohla. Zdôraznila však, že sa zo seba vždy snaží dostať to najlepšie.

Naposledy sa Kate zúčastnila výzvy Flinstones Challenge. V rámci nej mala pripraviť a zjesť obrovský, viac ako 2,5-kilogramový stejk. Samotná príprava jej zabrala viac ako päť hodín a Kate si k nemu dopriala aj poriadnu porciu hranoliek. Ako môžeš vidieť nižšie, túto výzvu sa jej podarilo splniť!

Profimedia
Profimedia
Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť