Gigantická papraď v ľuďoch vzbudila väčšie nadšenie, ako by si čakal

Niečo také obrovské sa len tak nevidí.

Zdroj: Twitter @FailShark

Nákupy online sú občas poriadne zradné. Veľkosť S sa môže niekedy zdať ako veľkosť L, prípadne naopak. Nie vždy sa ti podarí pri nákupe na internete získať to, čo si aj chcel.

Môže sa stať, že ťa produkt prekvapí nepríjemne, no niekedy sa zadarí a prekvapí ťa v pozitívnom slova zmysle. Podobne to bolo aj v prípade osoby, ktorá sa na Twitteri podelila o svoju perfektnú kúpu paprade.

Keď sa nákup online podarí

Na Twitteri sa nedávno objavila fotografia so zaujímavým príbehom. Riley Leight zdieľala svoj príbeh o tom, ako si objednala online papraď, ktorá bola opisovaná ako veľká. Keď však k papradi následne prišla, netušila, že bude až taká veľká. Veľkosť paprade ju rozhodne prekvapila. Zdieľala jej fotografie na Twitteri a zakrátko si papraď získala pozitívne ohlasy.

Mnohí ľudia sa začali pýtať, ako sa papraď volá. Taká gigantická a majestátna papraď si predsa zaslúži meno. Okrem toho, milovníci rastlín dobre vedia, že každá nová rastlinka musí mať meno. Papraď vyrástla pôvodne vonku a pôvodným majiteľom sa už zunovala, preto ju posunuli ďalej. Akonáhle ju však Riley dala kamkoľvek v interiéri, papraď vyzerá stále giganticky.

Sen mnohých milovníkov rastlín

Málokto sa môže tešiť z tak obrovskej paprade. Milovníci rastlín sa našli aj v komentároch pod príspevkom, ktorí sa okrem pýtania na meno paprade zabávali aj tým, že papradi pridávali oči a ústa.

Riley túto popularitu svojej paprade nezniesla a medzičasom svoj účet na Twitteri prestavila na súkromný, preto jej pôvodný príspevok nenájdeš. Dobrou správou však je, že príspevky, ktoré postovali ďalší užívatelia, sa zachovali, a tie stoja za to.

Niektorí z komentujúcich Riley odporúčali, aby papraď nekŕmila krvou a spala so zatvorenými dverami. Ďalší sa pýtal, kam sa plánuje presťahovať, lebo tam, kde doteraz bývala, už býva táto papraď.

 

O svoje skúsenosti s gigantickými rastlinami sa podelili aj ďalší používatelia

Doslova sen pre všetkých milovníkov rastlín.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dr. Dolittle sa na plátnach kín neobjaví prvýkrát. Pripomeň si s nami jeho predchádzajúce filmy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME