Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Nákupy online sú občas poriadne zradné. Veľkosť S sa môže niekedy zdať ako veľkosť L, prípadne naopak. Nie vždy sa ti podarí pri nákupe na internete získať to, čo si aj chcel.

Môže sa stať, že ťa produkt prekvapí nepríjemne, no niekedy sa zadarí a prekvapí ťa v pozitívnom slova zmysle. Podobne to bolo aj v prípade osoby, ktorá sa na Twitteri podelila o svoju perfektnú kúpu paprade.

Keď sa nákup online podarí

Na Twitteri sa nedávno objavila fotografia so zaujímavým príbehom. Riley Leight zdieľala svoj príbeh o tom, ako si objednala online papraď, ktorá bola opisovaná ako veľká. Keď však k papradi následne prišla, netušila, že bude až taká veľká. Veľkosť paprade ju rozhodne prekvapila. Zdieľala jej fotografie na Twitteri a zakrátko si papraď získala pozitívne ohlasy.

Mnohí ľudia sa začali pýtať, ako sa papraď volá. Taká gigantická a majestátna papraď si predsa zaslúži meno. Okrem toho, milovníci rastlín dobre vedia, že každá nová rastlinka musí mať meno. Papraď vyrástla pôvodne vonku a pôvodným majiteľom sa už zunovala, preto ju posunuli ďalej. Akonáhle ju však Riley dala kamkoľvek v interiéri, papraď vyzerá stále giganticky.

Sen mnohých milovníkov rastlín

Málokto sa môže tešiť z tak obrovskej paprade. Milovníci rastlín sa našli aj v komentároch pod príspevkom, ktorí sa okrem pýtania na meno paprade zabávali aj tým, že papradi pridávali oči a ústa.

Riley túto popularitu svojej paprade nezniesla a medzičasom svoj účet na Twitteri prestavila na súkromný, preto jej pôvodný príspevok nenájdeš. Dobrou správou však je, že príspevky, ktoré postovali ďalší užívatelia, sa zachovali, a tie stoja za to.

Niektorí z komentujúcich Riley odporúčali, aby papraď nekŕmila krvou a spala so zatvorenými dverami. Ďalší sa pýtal, kam sa plánuje presťahovať, lebo tam, kde doteraz bývala, už býva táto papraď.

 

O svoje skúsenosti s gigantickými rastlinami sa podelili aj ďalší používatelia

Doslova sen pre všetkých milovníkov rastlín.


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť