Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Google mapy zachytili desivú príšeru. Čo je zvláštne stvorenie zač?

Vyzerá trochu ako človek, no skutočne len trochu.


Google mapy, konkrétne ich funkcia Street View, z času na čas odhalí niečo, čo malo ostať navždy skryté. V roku 2018 sa určitý Peruánec kvôli nej dokonca rozviedol so svojou manželkou. Tú legendárne autíčko natočilo rovno počas eskapád s milencom – spokojne si vylihovali na lavičke – a oheň bol na streche. Tento objav je však o čosi desivejší ako zlomené srdce.

Edukačné centrum Bears Ears Visitor Center sa nachádza v americkom Utahu, konkrétne v mestečku Buff. Keď sa ho pokúsiš vyhľadať cez Google mapy, naskytne sa ti vskutku mrazivý pohľad. Stačí sa pomocou Street View vydať o dvadsať metrov doľava a zrazu na teba po ľavej strane číha neidentifikovateľné humanoidné… čosi.

Google mapy zachytili desivú príšeru. Čo je zvláštne stvorenie zač?
Google Street View
Žitný ostrov, Slovensko, termálne vody

Mohlo by ťa zaujímať:

Aj na Slovensku sa môžeš cítiť ako v rozprávke. Tieto jedinečné miesta doprajú relax tvojmu telu i duši

„Zdeformovaný človek“ naháňa ľuďom hrôzu

Pohľad na prapodivného človeka nie je príjemný. Má abnormálne dlhé a pokrivené ruky, nesúmerne krátke nohy a ešte sa aj zdá, že je úplne nahý. Čo je vôbec zač?

Ľudia sa spočiatku domnievali, že ide o obyčajného (hoci stále nahého) človeka, ktorý sa stal nechcenou obeťou nešťastne pospájaných obrázkov. Pravda je však niekde inde. V skutočnosti ide o (ne)obyčajného strašiaka, ktorého úlohou je odháňať zvieratá. V meste sa ich údajne nachádza ešte niekoľko.

Google mapy zachytili desivú príšeru. Čo je zvláštne stvorenie zač?
Google Street View

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.