Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Človek by si myslel, že neexistuje mačka, ktorá vyzerá viac smutná zo svojho mačacieho života, ako je Grumpy cat. A predsa sa našla! S touto mačičkou je však spojený zaujímavý príbeh.

Zoznámte sa so Saulom aka Grumpy cat vol. 2, ktorý bol nájdený v uliciach Londýna, keď nutne potreboval pomoc. Keď ho náhodný okoloidúci zbadal, Saul bol vo veľmi zlom zdravotnom stave. Bol zranený a potreboval pomoc. Saula pravdepodobne zrazilo auto, lebo mal poranenú čeľusť, ale aj jedno oko. Okamžite ho previezli na veterinárnu kliniku, kde mu bola poskytnutá zdravotná starostlivosť.

Keď sa o mačičku začali veterinári starať, prejavila sa jedna z jeho jedinečných čŕt. Napriek tomu, že jeho výraz mačacej tváre hovorí o tom, že je nahnevaný a smutný, opak je pravdou. Mačka je veľmi prítulná a milá k ľuďom, aj napriek tomu, čo sa mu stalo.

Momentálne sa lieči zo svojich zranení. Veterinári nevedia určiť, či za jeho nezvyčajný výraz v tvári môže jeho zdravotný stav, alebo sa už taký narodil. Aj napriek tomu, že vyzerá veľmi frustrovaný a nešťastný, je to veľmi milá mačka, ktorú si každý okamžite zamiluje.

Saul je rozkošný chlpatučký kocúr, ktorý sa ku každému túli. Aj preto jeho dočasní majitelia predpokladajú, že si po vyliečení nájde rýchlo nový domov, v ktorom bude šťastný. Každý by predsa chcel mať ikonickú Grumpy cat 2.0, ako ho aj pomenovali na veterinárnej klinike. Veď sa na neho pozrite, do tohto kocúrika sa musí zamilovať každý.

Zoznámte sa, toto je Saul. Kocúr, ktorý bol nájdený v uliciach Londýna s viacerými zraneniami

Síce sa tvári veľmi zamračene, je veľmi prítulný a neustále pradie

No pozrite na neho a skúste povedať, že nie je rozkošný

Aaaaw

Kocúrikov mrzutý výraz mu pridáva na rozkošnosti

Momentálne Saul hľadá nový trvalý domov. Veterinári však veria, že bude rýchlo adoptovaný aj vďaka jeho nevrlému výrazu

Zdroj: boredpanda.com
Titulná fotka a obrázky: Getty Images/ Bored Panda 


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.