Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Ľudia milujú zamračené zvieratká. Možno preto, že sú im spirituálne tak akosi bližšie, možno preto, že neustále vyzerajú, akoby práve po prvý raz ochutnali citrón… ktovie. Každopádne, všetci ich milujú a nepochybne aj ty. Preto veríme (a sme si takmer na sto percent istí), že budeš milovať aj Chestera.

Chester je 12-ročný psík rasy Shiba Inu, ktorý na instagrame vystupuje pod prezývkou Grumpy Sheeb. Do tváre je tak trochu… atypického vzhľadu. Vyzerá, akoby sa neustále mračil, respektíve, akoby dvadsaťštyri sedem plánoval, ako svojho majiteľa zavraždí v spánku. A čo my vieme, možno fakt plánuje.

Zdroj: Grumpy Sheeb / Instagram


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.