Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Pojem grumpy cat pre teba určite nie je žiadnou neznámou. Bola to mačka, ktorú poznal takmer každý. Svojím namosúreným výrazom nás bavila na meme obrázkoch a bola doslova legendou. Našla sa však ďalšia grumpy cat, ktorá vyzerá ešte viac namosúrená ako tá, ktorú sme doteraz poznali. Spoznaj sa s mačkou menom Kitzia. 

Nová grumpy cat, ktorá je ešte viac nahnevaná

Akonáhle sa povie grumpy cat, tak ti pravdepodobne napadne obrázok s mačkou, ktorá má namosúrený výraz v tvári. Tá však zomrela minulý rok v máji, a tak sme sa museli rozlúčiť s internetovou legendou. Na internete sme však objavili novú mačku, ktorá sa môže pokojne pasovať za novú grumpy cat.

Ďalšia mačka s namosúreným výrazom

Táto sa tvári dokonca ešte viac zamračene ako tá pôvodná. Volá sa Kitzia a svojou zamračenou mačacou tvárou baví na svojom Instagrame viac ako 60 tisíc sledovateľov. Kitzia má svoj nahnevaný výraz v tvári skrátka permanentný. Ako môžeš vidieť aj na videách z jej Instagramu, podobne sa tvári aj v momente, keď ju niekto škrabká.

Aj napriek svojmu výrazu je Kitzia rovnaká ako všetky ostatné mačky. Rada sa hrá, túli, ale občas aj bije. Každú tašku s nákupom musí ako všetky mačky preskúmať a rada sa schováva na tých najtesnejších miestach. Jej nahnevaný výraz je nesmierne zábavný, hlavne keď ho na nej uvidíš počas rôznych aktivít, ktoré sú zachytené na Instagrame.

Občas nepôsobí nahnevane, ale vydesene

Ale väčšinou má výraz, akoby si jej zjedol večeru


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.