Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Hľadať meno pre domáceho miláčika je často náročná úloha, a práve preto nám je pri výbere často nápomocný jeho vzhľad. Napríklad, ak je psík celý čierny, zvyknú mu dať meno Blacky, ak biely, tak je Belko.

No, čo robiť, ak má váš had na hlave vyobrazený pohlavný orgán? Túto otázku si podľa všetkého kládla rodina zo Severnej Karolíny, o ktorej píše portál Unilad. A či to neprepískli, necháme na vašom uvážení.

Gepostet von XtremeSnake Gaming am Donnerstag, 5. März 2020

Nelichotivé pomenovanie

Had, ktorý patrí Craigovi Parkovi, má meno „Dickhead“. To sa mu mladý muž rozhodol dať po tom, čo si všimol výrazný symbol dominujúci na jeho hlave. Znak sa totiž podobá na penis a semenníky. Rodina chovala už rôzne druhy hadov, dokonca aj 32-ročného pytóna.

S otcom sa o tieto exotické plazy starali, už keď bol Craig na strednej. Mladý Američan o sebe hovorí, že miluje hady a dokonca má jedného aj vytetovaného na chrbte.

Gepostet von XtremeSnake Gaming am Donnerstag, 5. März 2020

Lásku k zvieratám majú v rodine

Tento fanúšik plazov má na facebooku aj stránku určenú gamerom, ktorá sa volá Xtreme Snake Gaming, kde občas streamuje hranie hier. K láske k zvieratám ho odmalička viedol jeho otec. Okrem hadov mali doma leguány, korytnačky, psy, mačky, vtáky, králiky, potkany i ryby.

Gepostet von XtremeSnake Gaming am Donnerstag, 5. März 2020

Správa sa priateľsky

Aj keď nesie jeho milovaný had toto meno, nespráva sa podľa neho. Podľa slov jeho majiteľa je aktívny, k iným hadom pomerne priateľský a spoločenský. A to je dobre, keďže ho rodina chová ako samca pre párenie.

Craig dodáva, že jeho had je dôkazom toho, že nikoho nemáme súdiť podľa vzhľadu. Okrem toho je to milujúci otec dvoch dcér, ktorým, dúfajme, dal pôsobivejšie mená…

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť