Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Hamas zverejnil prvé video mladej izraelskej rukojemníčky: Chcem sa čo najskôr vrátiť domov, žiada

Na videu je vidieť, ako mladej žene ošetrujú ruku.


Izraelské ozbrojené sily (IDF) tvrdia, žeHamas sa snaží prezentovať ako humánna organizácia, hoci je zodpovedný za vraždy a únosy bábätiek, žien, detí a starších ľudí.“ Informuje o tom web The Times of Israel.

Islamistická militantná skupina Hamas zverejnila video, ktoré zachytáva 21-ročnú Miu Schemovú, ktorá bola zranená a unesená počas účasti na festivale, kde palestínski teroristi zabili viac ako 260 ľudí. Hamas tvrdí, že v Gaze zadržiava 200 až 250 rukojemníkov.

Na krátkom videu je vidieť mladú ženu, ako jej ošetrujú zranenú ruku. Neskôr sa vyjadruje priamo do kamery, pričom hovorí, že ju operovali tri hodiny a že „sa o mňa starajú, dostávam lieky. Žiadam len, aby som sa čo najskôr vrátila domov, k svojej rodine, rodičom a súrodencom. Prosím, aby ma odtiaľto čo najskôr dostali.“

Mama izraelskej rukojemníčky Mii Schem

Profimedia

Tagy:

Nicolette Ftáčková
Vyštudovala som žurnalistiku a moja láska k písaniu sa zrodila už v detstve, keď som sa zvykla zavrieť do izby a hodiny písať rôzne príbehy. Zaujíma ma aktuálne dianie doma i v zahraničí, no môj záber tém je veľmi široký. Rada píšem o zaujímavých ľuďoch a hľadám inšpiratívne príbehy. Spoločenské a LGBTI+ témy sú mi blízke.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.