Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

DC univerzum a štúdio Warner Bros. to stále nevzdávajú. Aj napriek niekoľkým úspechom (Wonder Woman či Aquaman) majú totiž na konte aj viacero nepodarkov, ktoré otrávili kritiku aj divákov (Batman v Superman, Justice League).

Tentokrát by však mohli fanúšikov potešiť. Pod názvom Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn nám totiž ponúknu sólovku Harley Quinn v podaní skvelej Margot Robbie.

Tá si získala priazeň divákov už v komiksovke Suicide Squad, takže niet divu, že sa s ňou stretávame aj v jej samostatnom filme. Na druhej strane, Vtáky noci nebudú úplne sólovkou, keďže pomocnú ruku Harley ponúkne hneď niekoľko hrdiniek z komiksového DC univerza, menovite Huntress, Black Canary či Renee Montoya.

Príbeh sa bude odohrávať nejaký čas po udalostiach Suicide Squad. Joker a Harley Quinn sa rozišli. Krásna psychopatka teda spojí sily s ostatnými hrdinkami, aby sa pokúsili zachrániť malé dievča zo spárov maniakálneho zloducha menom Black Mask.

O réžiu snímky sa postarala Cathy Yan a okrem Margot Robbie uvidíme aj Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Ellu Jay Basco, Ali Wong, Ewana McGregora či Chrisa Messinu. Z doterajších ukážok sa zdá, že nás v kinách čaká poriadne uletený a výrazne štylizovaný akčný film, v ktorom nebude núdza ani o humor a nadhľad.

Vlastne to trochu pripomína Deadpoola. Uvidíme, ako to napokon dopadne, ale prvé reakcie kritikov sú zatiaľ veľmi pozitívne. Údajne sa môžeme tešiť na zábavnú akčnú pecku so skvelou Margot a výbornými vedľajšími hercami. Niektorí kritici dokonca tvrdia, že ide o jeden z najlepších zárezov DC univerza. Čo viac si želať? Tešíme sa na kino! Premiéra sa uskutoční už 6. februára 2020.

Continental Film

Zdroj: Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť