Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Harry Potter sa vracia! HBO si pre fanúšikov pripravilo spomienkový špeciál

Fanúšikovia Harryho Pottera sa majú na čo tešiť!


Len pomerne nedávno sa na televízne obrazovky a monitory počítačov vrátili herci z legendárneho seriálu Priatelia. Tí si v špeciálnom programe Friends Reunion Special zaspomínali na tvorbu seriálu a viaceré kultové scénky.

Ako ale uvádza portál Sky News, už čoskoro nás čaká ďalší reunion, a tentokrát sa bude týkať kultovej série Harry Potter. Špeciál bude odvysielaný pri príležitosti 20. výročia od premiéry prvého dielu Harryho Pottera (áno, čas letí).

moviestillsdb.com/Warner Bros.

Pred kamerami sa tak opäť stretne legendárne trio Daniel Radcliffe (Harry), Emma Watson (Hermiona) a Rupert Grint (Ron). Doplní ich aj režisér prvých dvoch dielov Chris Columbus, niekoľko ďalších hercov (Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Gary Oldman či Tom Felton) a všetci si spoločne zaspomínajú na to, ako sa rodil jeden z najväčších filmových fenoménov.

Opäť spolu

Pre ústrednú trojicu to iste bude emotívne, keďže práve Harry Potter odštartoval ich kariéry a urobil z nich hviezdy prvej kategórie. Špeciál bude trvať približne hodinu. Tvorcovia sa v ňom okrem spomienok podelia aj o rôzne doteraz neodhalené perličky, pohľady do zákulisia a zážitky z nakrúcania. Skrátka a dobre, fanúšikovia čarodejníka s jazvou na čele si určite prídu na svoje.

Špeciál si odbije premiéru na HBO Max 1. januára 2022.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.