Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Len nedávno sme ti priniesli správu, že na Slovensku tento rok spustí vysielanie streamovacia služba Disney+, a už tu máme ďalšiu potešujúcu novinku. Na slovenský trh totiž mieri aj služba HBO Max. Tú u nás a v ďalších 15 európskych štátoch spustia 8. marca tohto roku.

Okrem Slovenska sem patrí aj Česká republika, Bosna a Hercegovina, Chorvátsko, Bulharsko, Maďarsko, Moldavsko, Čierna Hora, Holandsko, Severné Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko a Slovinsko.

Pri tejto príležitosti môžeš v rámci uvádzacej akcie získať predplatné s 33 percentnou zľavou. Tú získaš, ak si HBO Max predplatíš do 31. marca, prípadne, ak už máš predplatené HBO GO. Platiť tak budeš 4,66 eur mesačne. Mesačná splátka bez zľavy je 6,99 eur za mesiac.

Mohlo by ťa zaujímať:

Streamovacia služba Disney+ tento rok dorazí na Slovensko! Kedy sa jej dočkáme?

Na HBO Max nájdeš pestrú ponuku výborných filmov a seriálov zo stajne Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals.

Shutterstock

Skvelé filmy aj seriály

V ponuke budú overené klasiky, ale aj tituly z nedávnej doby. Za všetky môžeme spomenúť kúsky ako Matrix Resurrections, The Suicide Squad: Samovražedná misia či Duna. V budúcnosti by sa na platforme mali objavovať horúce filmové novinky necelé dva mesiace po premiére.

Mohlo by ťa zaujímať:

Pomocou jednoduchého triku nájdeš na Netflixe plno „skrytých“ filmov a seriálov

Zo seriálov si zase budeš môcť zapnúť napríklad oceňované hity ako Euphoria, Mare z Easttownu, Scény z manželského života či Černobyľ. Oproti takému Netflixu HBO Max síce obsahuje menej titulov, to ale nemusí byť problém. Platforma sa totiž skôr ako na kvantitu orientuje na kvalitu. HBO Max tiež bude mať slovenskú lokalizáciu, pri drvivej väčšine filmov a seriálov tak nájdeš slovenský dabing či titulky.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť