Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

HBO Max končí, prichádza Max. Nová služba na Slovensku začne vysielať už v máji

Služba prinesie vyššiu výkonnosť aj viac obsahu.


To, že so streamovacou službou HBO Max sa čoskoro rozlúčime, je už nejaký čas známe. Jej nástupnícka služba Max na Slovensku a v Česku (a ďalších európskych trhoch) odštartuje už 21. mája tohto roka. Informuje o tom aj portál Živé.

Max ponúkne viac obsahu, dve možné tarify a tiež športový balíček. Čaká nás aj oveľa lepší zvuk a obrazová kvalita (dostupná by mala byť v 4K). Celá platforma tiež bude rýchlejšia a po všetkých stránkach výkonnejšia.

K dispozícii bude štandardná tarifa, ktorá poskytne full HD rozlíšenie, prehrávanie na dvoch zariadeniach a 30 stiahnutí offline. Pokiaľ si ale priplatíš za prémiovú tarifu, získaš možnosť prehrávať na štyroch zariadeniach, 4K rozlíšenie (ale nie pri všetkých programoch) a 100 stiahnutí offline. Neskôr s najväčšou pravdepodobnosťou pribudne aj najlacnejšia základná tarifa, ktorá bude obsahovať reklamy.

Ceny však zatiaľ nepoznáme. Pokiaľ si si predplatil HBO Max v akcii za doživotne zľavnenú cenu, tak v prípade Max bude predplatné stále platiť. Pôjde však o štandardné predplatné, pokiaľ teda budeš chcieť vyššiu kvalitu, budeš si musieť priplatiť.

filmy a seriály, stream platformy, Max, HBO Max, Slovensko, novinky
Shutterstock

Okrem toho ale Max ponúkne ešte jeden balíček s názvom Šport, prostredníctvom ktorého budeš môcť sledovať mnoho športových prenosov stanice Eurosport 1 a 2, medzi nimi napríklad tenisové Grand Slamy či cyklistické Grand Tour. Samozrejmosťou bude aj vysielanie olympijských hier 2024 v Paríži.

Na záver dodáme, že okrem Slovenska a Česka Max 21. mája odštartuje aj v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Moldavsku, Slovinsku, Chorvátsku, Bosne, Severnom Macedónsku, Srbsku, Čiernej hore, Nórsku, Švédsku, Fínsku, Dánsku, Portugalsku, Andorre a Španielsku. V prípade Poľska, Holandska, Francúzska a Belgicka dôjde k spusteniu služby Max neskôr.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.