Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Sviatok zamilovaných sa nezastaviteľne blíži, čo znamená, že niektoré páriky už premýšľajú nad tým, čím toho druhého potešia. Samozrejme, že sa predajcovia a výrobcovia rôznych produktov doslova bijú o to, kto z nich prinesie na trh zaujímavejší produkt, aký tu ešte počas Valentína nebol.

Nie nadarmo sa tomuto sviatku prisudzuje aj pomenovanie „sviatok obchodníkov“. Príležitosť využila aj značka Heinz, ktorá sa rozhodla vytvoriť netradičnú bonboniéru.

Kečup a čokoláda?

Značka Heinz je známa výrobou rôznych omáčok, no predovšetkým kečupov. Pre všetkých fanúšikov kečupu vytvorila táto značka špeciálny valentínsky darček. Čokoládky, ktoré majú nevšednú náplň. Kečup. Táto limitovaná edícia valentínskej bonboniéry je uvedená v predaji vo Fortnum and Mason, čo je oficiálny dodávateľ potravín pre kráľovnú Alžbetu II.

Profimedia.sk

Pre vytvorenie delikátnej a zároveň nevšednej bonboniéry sa spojili odborníci z Londýna, aby vytvorili dokonalú súhru rôznych druhov čokolád s dotykom kečupu. Bonboniéra ponúka rôzne bonbóny mliečnej, bielej, ale aj tmavej čokolády.

Vo vnútri nájdeš čokoládovú náplň, ktorá je doplnená nevšednou ingredienciou, kečupom od Heinz. Podľa popisu je to ideálny valentínsky darček pre všetkých milovníkov kečupu.

Profimedia.sk

V škatuli v tvare srdca nájdeš deväť bonbónov rôznych chutí. Bonboniéra ja len limitovaná edícia a jej cena sa pohybuje v prepočte okolo 23 eur. Určite je to zaujímavejší valentínsky darček ako nejaká bežná bonboniéra. Ak sa nájde niekto, kto je naozaj veľkým fanúšikom kečupu, rozhodne by sa jej potešil.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť