Ochutnali by ste? Heinz predstavil valentínsku bonboniéru s príchuťou kečupu

Čokoláda a kečup možno nie je úplne najhoršia kombinácia.

Zdroj: Profimedia.sk

Sviatok zamilovaných sa nezastaviteľne blíži, čo znamená, že niektoré páriky už premýšľajú nad tým, čím toho druhého potešia. Samozrejme, že sa predajcovia a výrobcovia rôznych produktov doslova bijú o to, kto z nich prinesie na trh zaujímavejší produkt, aký tu ešte počas Valentína nebol.

Nie nadarmo sa tomuto sviatku prisudzuje aj pomenovanie „sviatok obchodníkov“. Príležitosť využila aj značka Heinz, ktorá sa rozhodla vytvoriť netradičnú bonboniéru.

Kečup a čokoláda?

Značka Heinz je známa výrobou rôznych omáčok, no predovšetkým kečupov. Pre všetkých fanúšikov kečupu vytvorila táto značka špeciálny valentínsky darček. Čokoládky, ktoré majú nevšednú náplň. Kečup. Táto limitovaná edícia valentínskej bonboniéry je uvedená v predaji vo Fortnum and Mason, čo je oficiálny dodávateľ potravín pre kráľovnú Alžbetu II.

Profimedia.sk

Pre vytvorenie delikátnej a zároveň nevšednej bonboniéry sa spojili odborníci z Londýna, aby vytvorili dokonalú súhru rôznych druhov čokolád s dotykom kečupu. Bonboniéra ponúka rôzne bonbóny mliečnej, bielej, ale aj tmavej čokolády.

Vo vnútri nájdeš čokoládovú náplň, ktorá je doplnená nevšednou ingredienciou, kečupom od Heinz. Podľa popisu je to ideálny valentínsky darček pre všetkých milovníkov kečupu.

Profimedia.sk

V škatuli v tvare srdca nájdeš deväť bonbónov rôznych chutí. Bonboniéra ja len limitovaná edícia a jej cena sa pohybuje v prepočte okolo 23 eur. Určite je to zaujímavejší valentínsky darček ako nejaká bežná bonboniéra. Ak sa nájde niekto, kto je naozaj veľkým fanúšikom kečupu, rozhodne by sa jej potešil.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Beštiálne sériové vrahyne. Stránky Wikipédie, pri ktorých ti bude tuhnúť krv v žilách

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME