Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Komentárové sekcie sú v dnešnej dobe čoraz väčšmi zaplavené negatívnymi pripomienkami. Ľudia nadobúdajú pocit, že z pohodlia domova majú pod rúškom anonymity právo vyjadrovať akékoľvek stupídne názory, ktoré by však nikdy nedokázali povedať dotyčnému do očí

Tento trend neušiel ani nášmu ilustrátorovi, ktorý dal dokopy 6 najčastejších typov komentátorov, s ktorými sa už na internete stretol každý, kto zvykne pod článkami čítať diskusie.

Keby som to robil ja, bolo by to kvalitnejšie a hlavne krajšie

Realita: Vie, že nikdy nič poriadne nedokázal, a je si vedomý toho, že to o ňom vie aj jeho okolie. On je však na internete a tam môže byť predsa, kým len chce! Preto sa tvári, že jeho pracovné výkony a tvorivá činnosť sú na úplne inej úrovni než práca, ktorú robia ľudia viac než 10 rokov.

Má jednoducho potrebu vyjadriť sa, pretože len vďaka svojim komentárom nadobúda pocit významnosti. Žiaľ, pravda je taká, že zostáva viac na smiech, než keby mlčal.

ArtCaveManiac / EMEFKA

No poď, ty de*il! Takú ti pripečiem, že ti sopeľ oko vybije! Povedz mi, kde bývaš!

Realita: Chlapec má asi 13 a jeho jediný skutočný súboj bol v hre Street Fighter. Ak mu dáš adresu, nikdy nepríde, aj on sám má predsa pud sebazáchovy. Pokiaľ mu budeš odpisovať, jeho urážky na tvoju adresu sa budú stupňovať – je jedno, či použiješ inteligentné odpovede, pretože jeho inteligencia ešte nepresiahla 75 bodov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

To nemohla tá polícia zasiahnuť inak? Bože, úplne neschopní sú tam všetci!

Realita: Osoba, ktorá videla policajný zákrok iba v seriáli Kobra 11. Jediná zbraň, čo kedy držal v ruke, bola otcova vzduchovka na záhrade a v aute nešiel rýchlejšie než 150km/h, no napriek tomu vie veľmi dobre, ako ľahko sa strieľa z auta pri rýchlosti 230km/h, prípadne, ako treba spacifikovať ozbrojenú osobu. Veď on sám spacifikoval opitého kamoša v krčme, keď mu nechcel doliať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Vy ani netušíte, čím som si prešla, som úplne inde než vy! A nesúďte ma, nik vás o to nežiadal!

Realita: Slečna má potrebu sa ku všetkému vyjadrovať, no zároveň neznáša, ak sa vyjadríte na jej adresu. Predsa len, ona si toho prežila dosť! Či už to bolo v dôsledku nižšej inteligencie, alebo krutého osudu, sa však nikdy nedozvieme…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Bože, tá ako vyzerá? To je riadne prasa…

Realita: Toto stvorenie rado poukazuje na iných a úplne mu chýba sebareflexia. Sám zodpovedá učebnicovému príkladu neandertálca, ale rieši výzor iných. Je, samozrejme, pravda, že obezita nie je zdravá, ale tento typ hrdinu hádže do jednej kopy aj ženy, ktoré majú skôr sexy ženské krivky.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Vy, ktorí bývate ešte na Slovensku, ste hlupáci. Ja som v zahraničí 2 roky a nikdy by som nešiel späť. Je mi vás ľúto!

Realita: Je pravdou, že v našej krajine to nevyzerá veľmi ružovo. Ľudia tu nie sú vôbec spokojní, no s vlastnou situáciou sa im ani často nechce nič robiť. Je obdivuhodné, ak človek dokáže zdvihnúť zadok a nájsť si lepší život v inej zemi, no to nedáva nikomu právo súdiť ostatných.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.