Herec počas predstavenia predstieral, že je zranený. Túlavý psík sa ho nečakane snažil utešiť

Pouličné divadelné predstavenie bolo prerušené nečakaným a veľmi empatickým divákom.

Zdroj: Kocaelivizyon.com / facebook.com

Hovorí sa, že pes je najlepším priateľom človeka. A pokiaľ si nejakého psíka mal, tak určite prikývneš a potvrdíš, že je to rozhodne pravda. Svojím spôsobom sa o tom nechtiac presvedčil aj turecký herec Numan Ertuğrul Uzunsoy. Ako píše aj portál The Dodo, herec v rámci pouličného divadelného predstavenia predstieral, že je zranený a nehybne ležal na zemi.

Postava, ktorú herec hral, spadla z koňa

Ako Uzunsoy podotkol, jeho postava spadla z koňa a mala silné bolesti a problémy s dýchaním. Herec všetky tieto zdravotné ťažkosti zahral bez najmenšej chyby a oslovil nielen prizerajúcich sa divákov. Padol totiž do oka aj túlavému psíkovi. Ten pristúpil k ležiacemu hercovi a začal mu olizovať tvár.

Reakcia psíka dojala aj samotného herca

Potom si vedľa neho ľahol a láskyplne si položil hlavu na hercov krk. Dojemná scénka bola zaznamenaná aj na video. „Bol som veľmi šťastný, keď ma ten psík začal olizovať,“ prezradil neskôr Uzunsoy. „Bol som dojatý. Bol ako anjel, ktorý mi chcel pomôcť. Pre mňa osobne to bol veľmi emotívny moment. Vôbec som to nečakal.“

İzmit Belediyesi 30 Ağustos Etkinlikleri kapsamında yapılan tiyatro oyununda, yaralı rolü yapan oyuncuya, sokak köpeği den şefkat gösterisi..

Gepostet von Kocaelivizyon.com am Mittwoch, 2. September 2020

So štvornohým kamarátom by sa ešte rád stretol

Dodal tiež, že na psíka sa nikto z hercov ani štábu nehneval. Práve naopak, všetci si ho okamžite zamilovali a dokonca mu zatlieskali. Jeden z členov štábu potom psíka mierne odviedol medzi divákov, aby mohlo predstavenie ďalej pokračovať. Uzunsoy sa ale vyjadril, že by sa so psíkom veľmi rád znovu stretol a pomohol mu nájsť nový domov.

Hneď na druhý deň som sa vrátil na to miesto a hľadal ho,“ povedal. „Ľudia mi vraveli, že sa tu zvykne často prechádzať. Dnes tam idem znovu a budem tam chodiť, kým ho nenájdem. Vždy som miloval zvieratá.“ Video sa, ako inak, dostalo na Facebook, kde sa stalo veľkým hitom. Ľudí starostlivosť empatického psíka dojala a herca vyzvali, aby si ho adoptoval.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
16
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 tragikomických komiksov od nórskej mamičky, ktoré trefne zachytávajú život s dieťaťom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME