Herec Sean Bean, ktorý si zahral v Pánovi Prsteňov či v Hre o tróny, už viac nechce vo filmoch zomierať

Komu z nás by sa chcelo furt umierať?

Zdroj: Jason [email protected]

Tento článok obsahuje spoilery.

Sean Bean je celosvetovo známy herec, ktorý o fanúšikov rozhodne nemá núdzu. Charizmatický Angličan v divadle aj vo filme stvárnil prevažne drsných chlapov, veľakrát záporákov. Diváci si ho pamätajú hlavne vďaka tomu, že takmer v každom štvrtom filme jeho postava zomrie.

V priebehu dlhej hereckej kariéry bol Sean Bean vo svojich filmoch podrezaný, zastrelený strelnými zbraňami, pochovaný zaživa, zabitý lukom, privalený satelitom, zabodnutý, sťatý, udupaný kravami, obesený či nabodnutý na kôl. Jeho vysoká miera úmrtnosti sa stala internetovou legendou a stálicou humoru.

Za dve najznámejšie úlohy a zároveň najikonickejšie filmové úmrtia skúseného herca môžeme považovať Boromira z Pána Prsteňov a Neda Starka z Game of Thrones.

Hoci určite nie je na škodu mať niečo, čím sa odlíšiš od stoviek ďalších hercov, niekedy je toho na Seana už troška veľa. Neustále zomieranie vie byť poriadne únavné! Už v roku 2014 sa objavilo masové hnutie, ktoré filmárov vyzývalo k tomu, aby ušetrili život Beanovým postavám.

Teraz toho má plné zuby už aj sám 60-ročný herec. Už viac nechce na filmovom plátne zomierať a rozhodol sa, že odteraz bude úplne odmietať akékoľvek úlohy, v ktorých by jeho postava mala zomrieť. Radikálny krok! Bean ale hovorí, že tým robí službu aj filmárom – jeho samotná prítomnosť vo filme bola totiž veľmi často spoilerom.

Herec takejto kategórie sa nemusí obávať, že by kvôli svojej vyberavosti prišiel o živobytie. Priznáva, že v minulosti sa mu niekoľkokrát podarilo prehovoriť režisérov snímok, aby ho nezabíjali. Seana Beana určite ešte uvidíme v mnohých filmoch – aj bez ďalšieho úmrtia do zbierky to bez pochýb bude stáť za to!

Zdroj: twentytwowords.com

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 tragikomických toaliet, ktoré by si za žiadnych okolností nechcel použiť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME