Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Herec Tom Felton, známy ako Draco Malfoy z filmovej série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi, si po mnohých rokoch zapol prvý diel tejto ságy. A ako píše aj portál Unilad, poriadne ho to dojalo (a rovnako tak jeho fanúšikov).

Prvý diel slávnej fantasy série o čarodejníkovi s jazvou na čele Harry Potter a Kameň mudrcov mal premiéru v roku 2001. Tak čo, už sa cítiš staro? Áno, je to už takmer neuveriteľných 20 rokov, čo filmová adaptácia mega populárnej románovej série J. K. Rowling dobyla filmové plátna.

Pokiaľ si tú dobu zažil, iste nám dáš za pravdu, že sa jej len tak niečo nevyrovná. Harry Potter bol filmovou udalosťou číslo jedna, predávali sa najrôznejšie suveníry a diváci do kín prichádzali v masívnych vlnách.

Warner Bros.

Predstaviteľ Draca Malfoya si pripomenul svoje herecké začiatky

Kiná tak oslavovali ohromný úspech, na ktorý nadviazali aj ďalšie filmy série (celkovo sme sa ich dočkali 8). Daniel Radcliffe (Harry), Rupert Grint (Ron), Emma Watson (Hermiona) či Tom Felton (Draco) sú už dávno dospelí a každý z nich sa vybral svojou vlastnou hereckou cestou.

Všetci ale ostali dodnes výborní priatelia. Práve Tom Felton sa v posledných dňoch rozhodol oprášiť spomienky na magický svet Rokfortu a po rokoch si znova pozrel úplne prvý film Harryho dobrodružstiev. Vysielanie streamoval cez Instagram Live, aby sa tak o svoju skúsenosť podelil aj s fanúšikmi.

Ako môžeš vidieť, sledovanie filmu bolo pre Toma poriadne emotívnym zážitkom. „Je to šialené, proste tu slzím namiesto toho, aby som vám dal nejaký komentár, ale zlepší sa to,“ povedal herec. Už minulý mesiac si Felton spolu s Radcliffeom, Watson, Grintom a ďalšími hercami (Bonnie Wright, Evanna Lynch, Jason Isaacs, Joshua Herdman a James a Oliver Phelps) pripomenuli 19. výročie uvedenie filmu Harry Potter a Kameň mudrcov do kín. Ach, tá nostalgia!

https://www.instagram.com/p/CINBfrCpc_J/

https://www.instagram.com/p/CISJe5vplD4/


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.