Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Herečka Mária Bartalos pobúrila sociálne siete. Chce byť motivátorkou k životu s Bohom

Láska rovnakého pohlavia je podľa nej chaos.


Slovenská herečka, ktorú môžeš poznať zo seriálov ako Oteckovia, Kukučka či Trhlina vo februári oznámila, že končí s herectvom. Pred pár dňami na svojom Instagrame uverejnila príspevok, pod ktorým píše, že sa z nej stáva motivátorka k životu s Bohom. To pobúrilo viacero z jej sledujúcich a dokonca aj jej hereckých kolegov. Vyjadrila sa aj k téme LGBT+, čo ľudí prekvapilo ešte viac.

Profimedia

Motivátorka k vzťahu s Bohom

Po tom, ako ukončila svoju hereckú kariéru, sa nevyjadrila, čomu sa bude venovať ďalej. Tvrdí, že s herectvom skončila preto, že jej to nechýba a bolo toho na ňu veľa. Skončila na vrchole svojej kariéry a teraz sa chce venovať niečomu inému.

„Moja pozornosť sa preniesla úplne inam. A trvalo to síce dlhšie, ale riešenie prišlo. Ak tu mám naďalej byť, chcem, aby moja aktivita mala vyšší zmysel. Preto tu budem pre vás… ako motivátor k životu s Bohom. Aký naozaj je, z môjho pohľadu, nevychádzajúc zo žiadnej tradície či náuky, ale taký, akého som ho spoznala za posledné roky,“ píše herečka pod príspevkom na Instagrame.

Pobúrila sledujúcich

Jej príspevok vyvolal rôzne reakcie. „Milá Mária, ja som kresťanka odmalička. To, čo tu píšeš, prepáč, ale to nie je kresťanské. Napísať, že Boh považuje človeka, ktorý je iný, že je nositeľom diabla,“ znie jeden z komentárov. Ďalšie komentáre uvádzajú, že herečku prestávajú sledovať a nesúhlasia s ňou.

Mária si tým na svojom Instagrame vytvorila dve skupiny ľudí. Kým s ňou jedni nesúhlasia, druhí jej vyjadrujú podporu. „V dnešnej dobe je veľká vzácnosť rozprávať o Bohu nahlas a nehanbiť sa za to, v čo veríte,“ píše fanúšička v komentári.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje