Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Ak by na svete ostali len dvaja ľudia, jeden z nich by toho druhého rušil počúvaním hlasnej hudby. Je to, žiaľ, tak. Ak v tesnej vzájomnej blízkosti žije niekoľko ľudí, niekomu z nich určite napadne púšťať si hlasnú hudbu bez ohľadu na názory druhých. Následné sťažnosti väčšinou ignoruje, alebo ho vedú k tomu, aby na truc zvýšil hlasitosť.

List od suseda

Susedské vzťahy sa občas vyvinú neočakávaným smerom, o čom svedčí aj nasledujúci príbeh, o ktorom informoval aj portál Mirror. Keď Binh dostal od suseda list, ktorý začal oslovením „Drahý sused“, čakal, že pôjde o sťažnosť, týkajúcu sa najskôr hlasného počúvania hudby. Bol to však presný opak – sused jeho výber hudby pochválil a naozaj pri tom nešetril komplimentmi. Aby dokázal, že skutočne nejde o žart, ako darček zanechal Binhovi pivko.

Rovnaký hudobný štýl

Sused, ktorý sa podpísal ako Todd (mužská polovička páru od vedľa), Binha vyzval na diskusiu o hudobnom vkuse a požiadal ho, nech svoju muziku poriadne vypeckuje a podelí sa s ním o skladby a interpretov, ktorých počúva. Takejto ponuke, samozrejme, nemohol odolať a zašiel ešte o krok ďalej – Binh Toddovi venoval playlist na Spotify, ktorý si môžeš vypočuť aj ty.

Hip Hop Dj Cat GIF - Find & Share on GIPHY

Tweet, ktorým Binh informoval o zážitku so susedom, sa stal virálom a zlepšil deň státisícom ľudí. Objavili sa pri ňom viaceré reakcie ľudí s podobnými skúsenosťami. Mnohí si dokázali nájsť nových priateľov čisto len vďaka tomu, že z ich bytov začuli hudbu, ktorá ich oslovila. Je dobré vedieť, že sa takéto veci dejú – veď hudba by mala ľudí predovšetkým spájať!

Zdroj: mirror.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť