Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Hliadka zachraňovala migrantov z horiaceho auta, ktoré pred ňou unikalo

Policajti chceli zastaviť unikajúceho vodiča, ten ale vo vysokej rýchlosti narazil do stromu, po nehode museli muži zákona z horiaceho auta ratovať nelegálnych migrantov.


Polícia v Nitrianskom kraji zasahovala proti vodičovi, ktorý unikal maďarským policajtom. Celá akcia sa napokon skončila haváriou unikajúceho vodiča a záchranou nelegálnych migrantov z horiaceho vozidla. O udalosti informuje nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.

„Veľmi agresívny spôsob jazdy zvolil na prepravu svojich „klientov“ vodič VW Passat. Od maďarskej polície prišla cestou operačného strediska dnes nadránom informácia, že ich kolegovia prenasledujú podozrivé vozidlo, pravdepodobne prevážajúce nelegálnych migrantov,“ píše v statuse polícia. Hliadka Obvodného oddelenia PZ v Šahách v okrese Levice sa preto okamžite presunula na miestny hraničný priechod, kam malo auto s migrantmi smerovať. Vozidlo ale prešlo popri nich veľkou rýchlosťou a unikalo smerom na Jur nad Hronom.

AUTOM PROTI POLICAJNEJ HLIADKEVeľmi agresívny spôsob jazdy zvolil na prepravu svojich „klientov“ vodič VW Passat. Od…

Posted by Polícia SR – Nitriansky kraj on Friday, August 12, 2022

Oproti však už prichádzala hliadka z Obvodného oddelenia PZ v Želiezovciach, ktorá podozrivému vodičovi skrížila služobným autom cestu. Vodič Passatu následne nezvládol riadenie a vo vysokej rýchlosti narazil do stromu. „Vozidlo začalo po náraze horieť a z auta policajti začali okamžite vyslobodzovať osem osôb, z ktorých len jedna bola zranená a následne ošetrená záchrannou službou. Traja z prevážaných mužov boli dokonca v batožinovom priestore vozidla,“ dodala polícia. Na miesto prišli aj policajti z Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii, ktorí si prevzali vyšetrovanie tohto prípadu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť