Hlúposti, ktoré si robil ako tínedžer a teraz sa za ne hanbíš

Dospievanie je ťažké obdobie. A často si ho ešte viac sťažujeme tým, že robíme kraviny.

Zdroj: Redakcia EMEFKA

Niektorí vravia, že to sú tie najlepšie roky života. Okrem toho, že táto veta je instantná existenčná kríza každého, kto už vychodil strednú školu, to tiež nie je celkom pravda. Ksicht plný vyrážok, mejkapový freestyle s modrým očným tieňom a trápne rozhovory s rodičmi o sexe.

Myslel si si, že ti alkohol podobné spomienky pochoval tak hlboko, že už sa nevrátia. Ale ony sa raz vrátia – a vtedy ti je ľúto, že nemôžeš zobrať nôž a zbaviť sa tej časti mozgu, ktorý si radšej zapamätal tento odpad a nie tú otázku, kvôli ktorej si vyletel zo skúšky.

Prvé vzťahy

Prvé vzťahy. Konečne si sa preniesol cez fázu, keď boli baby nudné a bál si sa, že keď sa ťa jedna z nich dotkne, zrazu sa ti tajne začne páčiť Tokio Hotel a od Ježiška si na Vianoce vypýtaš čiernu linku na oči. Už ti na telesnej nevadilo, že si dostal do družstva na futbale Barboru, ktorej najobľúbenejšia kompetitívna športová disciplína bola šach.

Záležalo ti iba na tom, že ako prvá z triedy mala prečo nosiť podprsenku a futbal je šport, pri ktorom sa veľa beží. A občas si do nej omylom vrazil, lebo, veď je to kontaktný šport. Ale božechráň, aby o tom niekto vedel. Keď si sa jej konečne odhodlal napísať a pozvať ju na rande do mekáču, a ona ťa odmietla, vyhovoril si sa, že to napísal kamarát, lebo inak by sa tvoje ego rozbilo na milión kúskov.

https://www.maxpixel.net/Kiss-Children-Sister-Siblings-Friends-Brother-920236

Pokec

Miesto, kam sa nechodilo chatovať alebo si písať, ale popísmenkovať a posielať rp-čky. Tvárila si sa, že si staršia ako v skutočnosti, do profilu si si napísala, že fajčíš, ale nie cigarety, a nemala si tušenia, čo to vlastne znamená. Chalani po dvadsiatke od teba chceli hesielko od tvojho albumu, v ktorom boli akurát tak, ako by povedalo bravíčko, fotky tvojho idolu.

Alebo naopak, oni dali tebe svoje hesielko, aby si im ohodnotila penis na stupnici od jeden po desať. Lebo to je celkom bežná požiadavka od cudzích ľudí na internete. Dostala si tu svoj prvý d*ck pick, čo ťa emocionálne zjazvilo na duši, zo srandy si si tu dohadovala rande s úchylmi a neukázala sa, a naučila si sa tu ignorovať každé jedno pravidlo bezpečného správania sa na internete.

Detské hádky

Konečne si sa odhodlala zdôveriť svojim „bffs5ever“ Kristíne a Karolínke, že sa ti páči Fero z ročníka vyššie, pretože jazdí na skateboarde a boli by ste ako z klipu od Avril Lavigne. A ona to povedala tej krave Sofii a tá ťa ohovorila, že si vypchávaš podprsenku toaleťákom, pretože ona chcela Fera ako prvá.

A Fero síce nevie, ako sa ani jedna z vás volá, ale aj tak to z vás robí triedne Nemesis na život a na smrť, a rozdelíte triedu na dva tábory. Vy ste Trojspolok, oni sú Dohoda, a vašimi zbraňami sú nápisy na hajzľových dverách a žalovanie o tom, kto rozchádzal prezuvky v šatni.

https://pixabay.com/es/photos/personas-ni%C3%B1a-mujer-cama-resto-2585806/

Posty na facebooku

Jedna z najhorších vecí, ktorá kedy mohla na Facebooku vzniknúť, teda okrem trápnych kvízov a pozvánok na Farmville, bolo písanie statusov v tretej osobe. Nikola Kováčová mala najhorší deň na svete, lebo jej sprostí rodičia jej nedovolili ísť vonku!! Horšie boli už len profilovky s duck-facom a veľmi hlbokými citátmi, ktoré prakticky nič neznamenali. Nezabudnite, že nemôžete súdiť ľudí, lebo „možno poznáte ich meno, ale nepoznáte ich príbeh“.

Samostatnou kategóriou boli ľudia, ktorí nevedeli, že existujú súkromné správy. Vždy si vedel, ak sa niekto rozišiel, pretože páriky cítili potrebu riešiť si hádky na svojich profiloch a posielať si smutných smajlíkov s tým, že sa budú navždy „ľubkať“. A vkuse ti chodili upozornenia kvôli nekonečným 300-komentárovým konverzáciám pod statusmi.

Boli plné interných vtipov, ktorým nikto okrem teba a tvojich kamošov nerozumel, ale aj tak si mal pocit, že máš našliapnuté na sľubnú kariéru komika. A za každým jedným komentárom bolo treba napísať smajlíky formou „xD Xd“. A tiež namiesto normálneho „v“ dvojité. Lebo taká bola doba.

https://www.publicdomainpictures.net/en/view-image.php?image=295048&picture=woman-taking-a-selfie

Emo fáza

Lebo každý mladý tínedžer je špeciálna snehová vločka, nikto ho nechápe a všetci naokolo o tom musia vedieť. Tvojím poznávacím znakom bola mastná ofina cez pol tváre, lebo si si ešte nezvykol, že keď si tínedžer, treba ich umývať častejšie ako raz za týždeň, károvaná arafatka aj v lete a pokreslené číňany.

Oblečenie, čo ti dovtedy kupovala mamka, si vymenil za tričká s punkovými kapelami. Z ich textov si nerozumel ani slovo, pretože po anglicky si vedel povedať akurát tak „Life suckz :/“, ale učenie bolo aj tak iba koncept, čo od teba chcela spoločnosť. A ty si bol predsa iný ako ostatní.

Jonah Hill Hair Flip GIF - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najvtipnejšie hlášky matiek, s ktorými sa ich deti jednoducho museli podeliť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME