Hlúposti, ktoré sme s kamarátmi robili ako deti a skoro sme na ne zabudli

Život bez internetu a sociálnych sietí bol dosť zábavný.

Zdroj: Ant Rozetsky, Unsplash

Ako deti sme robili veľa hlúpostí. Niekedy sme ich robili iba preto, lebo boli zakázané a inokedy len tak z nudy, prípadne sme si vždy našli nejaký dôvod. Teraz, keď sa na tieto veci spätne pozrieme, tak je nám to smiešne, no vtedy nám adrenalín z tohto rebelantstva horel v žilách.

Spúšťali sme sa dole kopcom v nákupnom košíku

Koľkokrát sme došli vďaka tomu domov dotlčení a dolámaní, ale vždy to stálo za to. Aspoň bola sranda, no nie?

Chodenie do opustených budov

Bývali v nich rôzne indivíduá, ale nás poháňal adrenalín a rebelantstvo. Teraz by väčšina z nás už nevstúpila na tie miesta, na ktoré sme bez strachu chodili ako malí.

Zvonenie na zvončekoch

Načo by nám bol v detstve internet. Stačilo ísť k najbližšej bytovke a náhodne vyzváňať ľuďom na zvonček. Následne veľmi rýchlo utekať, aby nás náhodou niekto neprichytil pri čine.

Dumb And Dumber To Doorbell GIF - Find & Share on GIPHY

Vyvolávanie cudzím ľuďom

Posielanie smsiek a volanie na cudzie čísla bola tiež jedna z poriadnych hlúpostí, ktoré sme robievali. Aspoň sme ale neohlasovali bomby a podobne. Takéto vyvolávanie cudzím ľuďom a pýtanie sa ich, či kúpili granko, bola celkom neškodná zábavka.

Vyvolávanie duchov

Áno, aj toto bola jedna z našich zábaviek. Vyvolávanie prababičiek a dedkov, ale aj nejakých známych hviezd. Akonáhle sa niečo náhodou v izbe pohlo, tak sme boli pokakaní až za ušami.

Ghost Being GIF by The Orchard Films - Find & Share on GIPHY

Hypnotizovanie

K niektorým sa dostala aj takáto „zábavka“ a k niektorým nie. Tieto „hypnózy“ pozostávali z niekoľkých krátkych a dlhých nádychov, zatočení sa, zapýrení sa. Najčastejšie všetci vlastne hyperventilovali a jednoducho odpadli.

Pozeranie erotických časopisov a péčka

Nejakým spôsobom sme sa k týmto nedostupným veciam vždy nejak dostali. To nebolo ako kedysi, že bolo všetko dostupné na internete. Aj také zakázané strany s hračkami pre dospelých v katalógoch pre nás boli vždy poriadnym vzrúšom.

Blake Barlow, Unsplash

Vypisovanie úchylákom na pokeci

Občas sme fakt nevedeli, čo od dobroty a zabávali sme sa aj takýmto spôsobom. Samozrejme, nám to bolo veľmi smiešne, ale ani sme netušili, že je tam nejaká hrozba nebezpečenstva.

Volanie do súťaží v telke

Či to bola Maxihra alebo nejaký kvíz. Takéto volania nás vždy vyšli poriadne draho, a keď na to prišli rodičia, tak nás čakal výprask alebo domáce väzenie.

Hrali sme sa na dospelákov

Niekto sa hral na dospelákov tak, že si vzájomne s opačným, prípadne aj rovnakým pohlavím obzeral a obchytkával časti tiel. Niekto zas nevinne, iba tak, že zobral mamke šminky, lodičky a hral sa, že je veľký dospelák, keď sa oblečie a namaľuje tak, ako dospeláci zvyknú.

Naschvál sme sa zasekávali vo výťahu

Áno, niektorí z nás naozaj adrenalín vyhľadávali. Ak sme sa práve nesnažili vyliezť na niekoho strechu alebo najvyšší strom, tak bolo aj zasekávanie sa vo výťahu zábava. Stačilo preháňať výťah hore-dole alebo v ňom trochu skákať a hneď bol zaseknutý. Po desiatich minútach, ako sme boli zaseknutí vo výťahu, nám už do smiechu nebolo.

Paul Proshin, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 vtipných surrealistických ilustrácií, ktoré ti zlepšia deň

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME