Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Hlúposti, ktoré ženy robia kvôli mužom, hoci tým je to úplne fuk

Baby, na tieto veci sa už vykašlite.


Sú veci, ktoré ženy robia len za cieľom ukoristiť si štipku z mužskej pozornosti. Niekedy to však má presne opačný efekt…

„Keby si vedel, koľko chlapov ma chcelo…“

Wow. Baliaca hláška storočia. Zaves mu na nos, koľko chlapov sa mohlo vyblázniť v tvojom lone, no ty si ich poslala do teplých krajín – nepochybne ho to ohúri. Nič nevzbudí u chlapa väčší záujem ako predstava, že ťa teraz mohol klátiť jeho spolužiak z vysokej. Alebo brat. Alebo ten týpek pri bare, ktorý práve zahasil cigaretu do pohára s vodkou a potom si z neho odpil.

Shutterstock

Alkohol, najlepší priateľ slobodnej ženy

„Muži predsa milujú ženy, ktoré sa vedia odviazať,“ povie cica s výstrihom až po zemské jadro a kopne do seba ďalšie poldeci aj napriek tomu, že už má očividne dosť. Ono je to pravda. Muži naozaj milujú ženy, ktoré sa nehanbia, neboja a vedia sa poriadne odviazať.

Napríklad také, ktoré vedia v bare tancovať, akoby sa nikto nepozeral. Alebo také, ktoré sa neštítia zahrať si futbal, aj keď majú obe nohy ľavé a vyzerajú pri tom ako mentálne retardovaný orangutan so zápalom stehennej šľachy. A či tie, ktorým nie je nepríjemné konverzovať na akúkoľvek tému.

Profimedia

Lenže je obrovský rozdiel medzi „vedieť sa odviazať“ a „vedieť sa odviazať s tromi promile v krvi“. Polonahé tanečky na stole s pohárom v jednej ruke a morálnymi zásadami na opačnej pologuli nie sú ten správny typ odviazania sa. Ani ogrcaná hajzľová doska. Ani slina na jeho pleci. Tá, ktorá tam stiekla z tvojej huby po tom, čo si na ňom zalomila…

Dokonalé sociálne siete

Zadok, prsia, zadok, prsia, duckface, zadok, prsia, motivačný citát o lepších zajtrajškoch a za ním o chlapoch, ktorí myslia len na „to jedno“. A potom zase zadok, prsia, zadok a prsia… hodnoverný opis instagramového profilu slečny, ktorá je presvedčená, že by ju chcel každý. Slečna sa však šialene mýli.

Shutterstock

Možno by ju chcel každý do postele, možno si na nej každý anonymný internetový honič spraví radosť, ale tam celá jej sláva končí. Normálnym chlapom je stav tvojich sociálnych sietí úplne u prdele.

Neprídu za svojimi kamošmi a nepovedia: „Začal som chodiť so skvelou babou, na Instagrame ju sleduje až tisíc ľudí!“ Dokonca ani rodičom sa nepochváli, že si fotka tvojho polonahého pozadia na nete vyslúžila stovky lajkov.

To posledné, čo chce, je pozvať ťa na večeru a čakať, kým si všetky chody pofotíš z každého uhla. Radšej by sa najedol. Ideálne, kým je ešte všetko teplé. Možno by sa s tebou dokonca aj rád porozprával. Teda o niečom inom ako o filtroch, sledovateľoch, komentároch a srdiečkach…

nostalgické jedlá, jedlá z detstva, dukátové buchtičky, krupicová kaša, slovenské jedlá

Mohlo by ťa zaujímať:

10 milovaných jedál, ktoré sa nám neoddeliteľne spájajú s detstvom

„Je mi to jedno.“

Predstieraný nezáujem je overená receptúra starých materí na odplašenie akéhokoľvek potenciálneho nápadníka. Je v pohode nemať záujem. Je v pohode záujem mať. Nie je v pohode záujem mať, tváriť sa, že ho vlastne nemáš, a očakávať, že sa chalanisko telepaticky dovtípi, že to s tebou nemá vzdávať, lebo nie si neoblomná, ale vlastne len tak trochu krava.

Profimedia

Oscara za najväčšiu hlúposť získava…

Chlapci sa ľúbia predvádzať. Majú radi ten pocit, keď môžu žene vysvetliť nejakú brutálne technicko-športovo-autovú vec a tváriť sa ako vládcovia planéty. To ale neznamená, že majú radi hlúpe ženy. Nikto nevraví, že máš byť chodiaca encyklopédia, ale čo je palec, kto objavil Ameriku a ako idú po sebe písmená v abecede, by si vedieť mohla. Dutá hlava nie je príťažlivá. A ani nikdy nebola.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť