Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

Niekto si slobodu užíva, niekto by ju zase za život vo vzťahu rád vymenil. Faktom je, že veľa ľudí, ktorí sú nezadaní príliš dlho, môžu pociťovať istú frustráciu, že sa im nedarí nájsť partnera. Okrem toho je tiež známym faktom, že ak do vzťahu vhupne tvoj najlepší kamarát, musíš sa o čas s ním deliť. A to mnohí tiež nenesú práve najlepšie.

Diabolský plán nezadaného mladíka

Ako píše aj portál Mirror, niekým takým bol aj muž menom Pedro, ktorý na internete vystupuje pod prezývkou WolfOfDallass. Ten prišiel s naozaj diabolským plánom. Kúpil si totiž niekoľko štetcov na mihalnice, ktoré necháva v autách svojich zadaných kamarátov.

„Už ma nebaví byť tým nezadaným kamarátom, takže som si kúpil tieto vecičky. Nechávam ich v autách svojich kamarátov, vďaka čomu sa dostanú do hádok so svojimi priateľkami,“ napísal na svoj twitterový účet.

Nápad spôsobil kontroverziu

Nie je ťažké predstaviť si, aký frmol by mohol takýto zdanlivo nevinný štetec na mihalnice vyvolať. Ak by ho dotyčná našla v aute svojho priateľa, celkom iste by nasledovalo obvinenie z nevery.

Tento svojrázny nápad sa na internete veľmi rýchlo rozšíril, hoci pozbieral skôr zmiešané reakcie. Niektorí boli nápaditosťou mladíka dobre pobavení a dokonca pridali návrhy, ako tento podvod ešte vylepšiť.

Pod príspevkom sa nazbierali aj negatívne komentáre

Iní zase dali naplno najavo svoj hnev a odpor. Takéto zahrávanie sa so vzťahmi kamarátov považovali za odporné a neetické. „Bez urážky, ale presne toto je dôvod, prečo si single,“ napísal mu jeden z používateľov. Iní zdôraznili, že týmto hlúpym „žartíkom“ môže kamarátom spôsobiť veľké problémy, možno aj s tragickými následkami. „Toto je fakt choré,“ oznámila mu ďalšia používateľka.

Niet divu, že Pedrov „geniálny nápad“ spustil lavínu protichodných reakcií. Svojím spôsobom ide o prefíkané riešenie, ale nemôžeme si pomôcť, aj nám pripadá dosť cynické. Ako si na tom ty?

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť