Hnevalo ho, že ľudia v čase pandémie nenosia rúška. Vytvoril teda zbraň, ktorá ich strieľa

Skutočne originálne riešenie.

Zdroj: Shutterstock

Frustrovalo ho, že ľudia kašlú na ochranné rúška, a tak prišiel s originálnym riešením. Ako píše aj portál Bored Panda, mladý Allen Pan sa rozhodol zareagovať na hlúposť svojich spoluobčanov nezvyčajnou nápaditosťou a humorom.

Proti ľudskej hlúposti

Pandémia koronavírusu stále trápi svet. Napriek tomu ale vieme, ako sa správať, aby sme neohrozili seba ani ostatných. Aj vedci a politici apelujú na ľudí, aby sa správali zodpovedne a zbytočne neriskovali. Riziko nákazy sa totiž radikálne zníži, ak sa ľudia vyhýbajú masovým akciám, dodržiavajú rozostupy, často si umývajú ruky a nosia na tvári rúška.

Práve rúška sa ale v mnohých kútoch sveta stretli až s absurdným odporom. Hoci na Slovensku aj v iných štátoch ich obyvatelia nosia bez nejakých väčších námietok, také Spojené štáty sú iný príbeh. Ľudia rúška odmietajú nosiť, vymýšľajú si absurdné konšpirátorské „dôvody“ a dokonca ich pália na demonštráciách. Ľudská hlúposť je skrátka naozaj nekonečná.

Zbraň na rúška

Mladý vynálezca Allen Pan, autor youtubového kanálu Sufficiently Advanced, sa s ľudskou hlúposťou rozhodol bojovať, a to veľmi svojsky a s humorom. Vytvoril totiž zbraň, ktorá rúška strieľa priamo na tváre iných ľudí. Myslíš si, že niečo také nemôže fungovať? Allen ťa vo svojom videu presvedčí o opaku!

„Zdá sa, že ľudia proste nenosia rúška,“ povedal Allen. „Ale mali by! Čo s tým teda urobíme? Čo s tým urobím ja? Mohol by som síce natočiť edukačné video o tom, aké sú rúška bezpečné a efektívne, lenže podobné videá natočilo už veľa múdrych ľudí.“

Výsledkom teda bola už spomínaná zbraň. Najprv svoj vynález vyskúšal priamo na sebe, následne sa s ním vydal pochváliť priamo do ulíc. Okrem toho vo svojom videu popisuje, ako celú zbraň vyrobil. Užívatelia na internete boli jeho nápadom nadšení, ale aj dobre pobavení.

„Použitie zbrane je najčastejšia taktika Američanov, ktorou riešia svoje problémy,“ napísal Khalid Nigh. „Tento chlapík nás raz dostane na Mars,“ dodal zase užívateľ s prezývkou Fuggetaboutit.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 ľudí, ktorí omylom poslali nevhodnú správu svojmu šéfovi


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME