Nedeľa 24.10.2021
sk
Kvetoslava
cz
Nina

Športoví fanúšikovia vedia byť vo svojom fandení naozaj zapálení, ale ako sa hovorí: každý extrém je škodlivý. Čítankovým príkladom tohto tvrdenia by mohol byť aj istý fanúšik, ktorý si za žiadnu cenu nechcel nechať ujsť hokejové finále Stanley Cupu. Ako uvádza aj portál Unilad, dotyčný muž bol ochotný obetovať takmer všetko a neváhal sa o to podeliť s celým svetom.

V rukách totiž držal transparent s nápisom: „Zmeškal som narodenie môjho prvého dieťaťa. Dúfam, že to bude stáť za to!“ Takže, aby sme si to ujasnili: muž prešvihol narodenie potomka, len aby si mohol vychutnať hokejový zápas. A zrejme to za to nestálo, keďže jeho tím napokon prehral.

Ľudí jeho správanie znechutilo

Netrvalo dlho a fotografia muža sa dostala na internet, kde bola vo veľkom prepieraná používateľmi sociálnych sietí. A tí neboli z fanúšikovho správania ani trochu nadšení. Používateľka Cassandra napísala, že otec je na seba iste pyšný a bude túto historku rozprávať aj svojmu dieťaťu. „Akoby to bola nejaká pôvabná či vtipný historka,“ dodala. „Dieťa s tým bude žiť po celý život a nebude si myslieť, že je to zábavné. Je to bolestivé.“

Ďalšia používateľka zase nechápala, prečo sa s týmto činom chcel dotyčný pochváliť pred kamerami a ostatnými divákmi. Jeho správanie označila za hnusné. Iní zase argumentovali, že nápis na transparente možno ani nebol pravdivý, ale muž ním na seba proste chcel strhnúť pozornosť. „Neverím, že by niekto niečo také urobil a ešte sa tým chvastal,“ napísal ďalší.

V každom prípade, drvivá väčšina používateľov toto správanie odsúdila. Iní zase ironicky komentovali, že chlapík teraz bude potrebovať dobrého rozvodového právnika. Našli sa ale aj takí, ktorí sa novopečeného otca zastali a chválili ho ako „správneho fanúšika“. Tie však boli v absolútnej menšine. Ľudia sa zhodli, že rodina by mala byť skrátka vždy a za každých okolností na prvom mieste. 


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť