Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Horor na východe Slovenska. Syn zakopal mŕtvu matku v pivnici a ďalej za ňu vyberal dôchodok

Žena zrejme zomrela pred rokom.


Pracovníci rožňavskej pošty zažili poriadny šok. Podarilo sa im zistiť, že v obci Rožňavské Bystré 52-ročný muž poberá dôchodok svojej vlastnej matky, ktorá pravdepodobne zomrela v decembri minulého roku. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

Muž so sebou na poštu zobral doposiaľ nestotožnenú osobu, ktorá sa na matku mala vekovo aj vzhľadovo podobať. Všímavým pracovníkom pošty sa však výzor mužovej spoločníčky aj napriek rôznym výhovorkám nezhodoval s predloženými dokladmi, a tak zalarmovali políciu.

Mohlo by ťa zaujímať:

Totálny skrat 79-ročnej dôchodkyne zo stredného Slovenska. Úmyselne zapálila dva domy, urobila to z pomsty

„Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mal 52-ročný syn takto niekoľkokrát vybrať dôchodky svojej matky a následne ich použiť pre svoju vlastnú potrebu,“ uviedla polícia. Keďže informáciou, že 70-ročná mužova matka už pravdepodobne nie je medzi živými, nikto nedisponoval, policajti začali okamžite zisťovať, čo sa so ženou mohlo stať.

Našli ju v pivnici

Počas domovej prehliadky v dome 52-ročného muža boli vo výkopovej jame v pivnici nájdené zahrabané ostatky tela bez známok života, ženského pohlavia. „V tejto súvislosti rožňavskí kriminalisti začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a rozbehli sa rozsiahle úkony smerujúce k nájdeniu ženy alebo jej tela,“ informovala polícia.

Ostatky boli prevezené na súdnu pitvu, ktorá potvrdila, že patria 70-ročnej žene. Policajný vyšetrovateľ vzniesol voči 52-ročnému mužovi obvinenie aj z prečinu hanobenia mŕtveho. Muž s telom svojej matky po jej úmrtí nakladal v rozpore so všeobecnými zásadami morálky a všeobecne vyžadovanou úctou k telu zosnulej osoby a tiež v rozpore so zákonom o pohrebníctve.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.