Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Horor v nitrianskej MHD. Muž v autobuse sa cestujúcim vyhrážal zbraňou

Na mieste zasahovali viaceré policajné hliadky.


Nitrania, ktorí včera vo večerných hodinách cestovali linkou číslo 12, majú za sebou večer, na ktorí tak ľahko nezabudnú. Do vozidla mestskej hromadnej dopravy nastúpil doposiaľ neznámy muž, ktorý sa im mal vyhrážať zbraňou. Bol potrebný zásah polície, video z miesta zverejnil spravodajský portál Nitralive.sk na svojom Facebooku.

K desivému incidentu malo dôjsť v mestskej časti Krškany. Policajti boli nútení linku č. 12 odstaviť a vyviesť z nej podozrivú osobu von. Zásah mužov zákona zachytil na video náhodný okoloidúci, pričom je z neho jasné, že vozidlo MHD obkolesilo hneď niekoľko policajných áut. Ďalšie podrobnosti prípadu momentálne nie sú známe.

Ľudia majú strach o svoje deti

V komentároch panoval strach. „Vtedy si rodič povzdychne, že chvalabohu, že dieťa je pár kilometrov z intráku v piatok večer doma a nie v tej MHD. Čo všetko na nich číha v blbom buse,“ napísala istá pani Barbora. „Kde sme, na Divokom západe?“ pýtala sa zase ďalšia komentujúca a niekto iný dodal: „Nitra je v poslednej dobe ako Brooklyn.“


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.