Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena
Zdroj: ©Shutterstock

HOROROSKOP na marec. Nesťažuj sa, že sme ťa nevarovali

Život je nepríjemnosť plná nádychov.

Priprav sa, prichádza trápno-horkastá nádielka marcovej prognostiky. Vykašli sa na etiketu a vyberaný slovník. Mohlo byť aj horšie.

Vodnár (21.1. – 19.2.)

Dáš prať bielizeň. To všetko je v poriadku. Lenže ty do práčky omylom dr*neš mačku. Živú mačku. Real – fest – mord. Keďže je to prognóza a našou snahou je zabrániť beštialite, dávaj si pozor.

horoskop, budúcnosť, veštba, znamenia, vodnár
ArtCaveManiac / EMEFKA

Ryby (20.2. – 20.3.)

Vravíš, že leopardia koža ti šmakuje? Čierne fľaky sú trendy? Priťahujú ťa a rajcujú? Zlatíčko, si brutálne krásny človek, tak sa vyhýbaj toxickým ľuďom, ktorí ti vnucujú tento štýl. Konkrétne na tebe nám nezáleží, ale nemienime mať za followerov skrachovancov zo Zámeny manželiek.

horoskop, budúcnosť, veštba, znamenia, ryby
ArtCaveManiac / EMEFKA

Baran (21.3. – 20.4.)

Vieš, čo je kreacionizmus? Evidentne áno. Trváš na tom, že svet vznikol zásahom vyššej inteligentnej sily. Žiadne opičky, rovno TY. Žiadna evolúcia, proste lusk. Vieš čo? Tento mesiac pre teba nebude prechádzka ružovou záhradou. Nie pre tvoje ideológie zo školy života, ale preto, že si v marci päty neošúchaš pemzou.

horoskop, budúcnosť, veštba, znamenia, baran
ArtCaveManiac / EMEFKA
Dvíhaj kotvy a poď sa baviť - tá najlepšia zábava s MyBeat a gločkom pokračuje

Odporúčame prečítať:

Dvíhaj kotvy a poď sa baviť. Tá najlepšia zábava s MyBeat a gločkom pokračuje

Býk (21.4.– 21.5.)

Poznáš ten supermarket, v ktorom ti týpek pri pokladni s hlbokým očným kontaktom kladie otázky a ty mu s chichotom odpovedáš? Ale potom zistíš, že v uchu má handsfree a kecá s čajou, ktorá dopĺňa tovar do gréckeho týždňa.

Poznáš.

Cítiš sa trápne.

Ale necíť!

On je na vine.

Je tu pre zákazníka, a ak odmieta konverzovať, sťažuj sa na adekvátnych miestach a požaduj prerastené mäsité olivy so zľavou.

horoskop, budúcnosť, veštba, znamenia, býk
ArtCaveManiac / EMEFKA

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Podarí sa ti presťahovať. Do lepšieho. Žiadne terno, ale wecko a kúpeľňa sú osve. Nemáš s tým zásadný problém, ale keď sa ide decentne opláchnuť po náruživom milovaní, treba ti. Jasné, že to pustíš do drezu, ale vyber najskôr ten pohár. Ešte z neho budeš piť. A kadejaké iné veci.

horoskop, budúcnosť, veštba, znamenia, blíženci
ArtCaveManiac / EMEFKA

Rak (22.6. – 22.7.)

Poznáš Griswoldovcov? Niečo ako Geissenovci v retro vydaní. V marci sa do tvojho tela reinkarnuje jeden Griswolďák. Záleží od veku a výskytu pipíka. Dobré dni ťa čakajú, ak na teba vyjde tá milfka. Pravdepodobne nebudeš kopulovať, ale všetci sa budú smiať na väčších idiotoch.

horoskop, budúcnosť, veštba, znamenia, rak
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.