Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

HOROROSKOP: Zábavný horoskop na december, ktorý ti prezradí, čo ťa (ne)čaká

Čo do tvojho života prinesie nový mesiac?


Či už v astrológiu veríš úplne, alebo ju berieš s rezervou, zhodneme sa na tom, že čítanie horoskopu je nejakým spôsobom povzbudzujúce. Možno je to preto, že nám dáva akýsi pocit kontroly nad tým, čo sa deje v našom živote, alebo kvôli nádeji, že sa nám podarí dosiahnuť niečo, čo sa nám doteraz nedarilo.

Bez ohľadu na to, či horoskopy máš rád, alebo nie, priprav sa na predpovede, ktoré ti ukážu, čo môžeš čakať s príchodom mesiaca december.

Hviezdy sa nastavujú Venuši, Venuša Marsu a Mars zase k nám, aby na nás vypľul múdrosti celého univerza. Znamenia a čakry, traste sa, čitatelia, pripravte si prsty na myš a prescrollujte sa tým, čo sa v nasledujúcich týždňoch stane podľa vyšších mocností vaším osudom.

Baran (21. marec – 19. apríl)

Čas Vianoc sa blíži a ty budeš pripravený preniknúť do Santa Clausovej dielne ukradnúť hračky. Dávaj si však pozor, môžeš náhodou zapnúť stroj na výrobu uhlia a zaplaviť svoj dom čiernym prachom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Býk (20. apríl – 20. máj)

Tento rok sa budeš snažiť pripraviť na vianočnú večeru vegánsku hostinu. Priprav sa na prekvapené a možno trochu rozčarované pohľady, keď rodina zistí, že tradičný kapor bol nahradený tofu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Tvoja záľuba v online nakupovaní dosiahne novú úroveň. Nečakaj však, že všetky tie zľavy sa vyhnú tvojej peňaženke. Priprav sa na januárový šok pri pohľade na výpis z kreditnej karty.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Rak (21. jún – 22. júl)

Tento mesiac sa rozhodneš prežiť Vianoce v úplnej samote. Ale aj keď si myslíš, že to bude pokojné, tvoj pes nezdieľa tento názor a urobí všetko pre to, aby sa stredobodom pozornosti stal práve on.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Lev (23. júl – 22. august)

Priprav sa, že vianočné svetielka, ktoré si tak starostlivo zavesil, sa nečakane pokazia. Vianočný večer tak stráviš v tme, osvetlený len sviečkami a blýskavými očami tvojich detí.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Panna (23. august – 22. september)

Otravuje ťa to, no si pripravený stráviť hodiny balením darčekov do dokonalosti, lebo to inak ako do dokonalosti nevieš. Ale pozor, tvoja mačka má iné plány. Pravdepodobne tak skončíš s rozstrapkanými mašľami a darčekovým papierom plným pazúrov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.