Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk
Zdroj: ©Shutterstock

HOROROSKOP: Zábavný horoskop na júl, ktorý ti prezradí, čo ťa čaká

Čo do tvojho života prinesie nový mesiac?

Kartám veštice Jolanky na nemenovanom slovenskom reprízovom kanáli odzvonilo, pretože EMEFKA je tu s novou časťou parádneho seriálu – horoskopom. Výpovednú hodnotu to bude mať asi rovnakú, v tom si klamať nebudeme. No v kútiku duše dúfame, že aspoň po humornej stránke budú na tom naše predpovede budúcnosti o čosi lepšie.

S príchodom leta sa hviezdy nastavujú Venuši, Venuša Marsu a Mars zase k nám, aby na nás vypľul múdrosti celého univerza. Znamenia a čakry, traste sa, čitatelia, pripravte prsty a myši, a prescrollujte sa tým, čo sa v nasledujúcich týždňoch stane podľa vyšších mocností vaším osudom.

Vodnár (21.1. – 19.2.)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čo je ešte trápnejšie ako odmávať niekomu, kto mával tebe, a potom zistiť, že vlastne mával komusi úplne inému? Nie veľa vecí, ale prihovoriť sa spolužiakovi zo základky, ktorý si ťa absolútne nepamätá, určite. Tým dupľom, že sa ti v tom čase neskutočne páčil. Skutočnosť, že človek, ktorému si venoval svoje prvé motýliky v brušku, ani neevidoval tvoju existenciu, zabolí aj po tých rokoch.

Ryby (20.2. – 20.3.)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Si ortodoxný strachopud. Ten typ človeka, čo sa sem-tam zľakne aj vlastného tieňa, a keď počuje v noci niečo šušťať, do tretej rána sa schováva pod paplónom a predstavuje si, ako ho niekto zakole motorovou pílou.

Prečo sa práve ty rozhodneš ísť stanovať do lesa, ostáva záhadou, no pôjdeš. Množstvo komárov, ktoré ťa štipne do zadku, si necháme ako prekvapenie, ale povieme ti jedno. Tak rýchlo, ako budeš bežať pred tou veveričkou, si ešte nebežal.

Baran (21.3. – 20.4.)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Všetci okolo teba by sa v týchto pekelných horúčavách najradšej zabuchli do chladničky, ale ty to zbožňuješ. Na skapanie alebo nie, konečne svieti slniečko, a to znamená jediné – konečne sa môžeš niekde rozplesknúť a chytať bronz. Na teoretickej úrovni fajn plán, v praxi to bude horšie.

Nie každá pokožka je stavaná na štyri hodiny na priamom slnku, a tá tvoja už vôbec nie. „Keď sa spálim, tak to zhnedne“ ťa tento rok vyjde veľmi draho, ale ber to pozitívne. Ak si niekedy dumal nad tým, či sa vie aj človek – podobne ako had – zvliecť komplet celý z kože, tento mesiac zistíš, že odpoveď je áno.

Mohlo by ťa zaujímať:

Otestuj sa: Ako dobre sa vyznáš v otázkach z IT sveta?

Býk (21.4.– 21.5.)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Slovenská pošta. Ak si už dlho nemal migrénu, nezúfaj – po tom, čo sa tento mesiac pokúsiš poslať balík na opačný koniec republiky, bolehlav a šediny k tomu dostaneš grátis. Nikdy ťa neprestane udivovať, že zásielka z Fínska ti príde do dvoch dní, ale z Bratislavy do Košíc sa to stihne trikrát stratiť a nakoniec to aj tak pohltí časopriestor.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nie si Gordon Ramsay, ale nejakú večeru hádam zlátaš. Presne to si povieš, keď svoj nový objav z Tinderu pozveš k sebe na večeru, len aby si o niekoľko úmorných, dymom poznačených a nadávkami ovenčených hodín zistil, že tvoje kulinárske umenie má svoje limity, a tým limitom sú párky. Nevadí. Veď pizza vraj zbližuje.

Rak (22.6. – 22.7.)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Voľné tričká sú fajn. Priedušné, pohodlné, nevidno na nich fľaky od potu a v prípade najvyššej pohotovosti ich môžeš použiť ako padák aj deku na piknik. Ale majú svoje úskalia. Napríklad sa ti môžu zabuchnúť do dverí. A roztrhnúť, keď sa otočíš bez toho, aby si si to uvedomil. Ale nedramatizuj, veď vieš, čo sa hovorí – kto nechodil pol dňa po meste s natrhnutým tričkom, akoby ani nežil.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.