Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

HOROROSKOP: Zábavný horoskop na jún, ktorý ti prezradí, čo ťa (ne)čaká

Čo do tvojho života prinesie nový mesiac?


Či už v astrológiu veríš úplne, alebo ju berieš s rezervou, zhodneme sa na tom, že čítanie horoskopu je nejakým spôsobom povzbudzujúce. Možno je to preto, že nám dáva akýsi pocit kontroly nad tým, čo sa deje v našom živote, alebo kvôli nádeji, že sa nám podarí dosiahnuť niečo, čo sa nám doteraz nedarilo.

Bez ohľadu na to, či horoskopy máš rád, alebo nie, priprav sa na predpovede, ktoré ti ukážu, čo môžeš čakať s príchodom mesiaca jún.

Hviezdy sa nastavujú Venuši, Venuša Marsu a Mars zase k nám, aby na nás vypľul múdrosti celého univerza. Znamenia a čakry, traste sa, čitatelia, pripravte si prsty na myš a prescrollujte sa tým, čo sa v nasledujúcich týždňoch stane podľa vyšších mocností vaším osudom.

Baran (21. marec – 19. apríl)

Príde k tebe obrovská vlna nešťastia. Tvoje plány sa rozpadnú ako piesok vo vetre a tvoje ambície sa stratia v oceáne zmätkov. Buď pripravený na roztržku so šťastím, pretože väčšina mesiaca bude plná sklamania. Koncom mesiaca, až za posledným rohom, sa na teba obráti šťastie. Žiaľ, zabudlo si so sebou vziať kompas, takže tú šancu premeškáš. Ale aspoň si precvičíš schopnosť zvládať sklamanie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Býk (20. apríl – 20. máj)

Očakávaj nekonečné množstvo zbytočných stretnutí a nudných povinností. Tvoj pracovný život bude taký trápny, až budeš mať chuť strčiť hlavu do piesku. Nezabúdaj, že aj keď si zrak utopíš v piesku, povinnosti sa samy nevykonajú. Až do konca mesiaca budeš čakať na skvelú príležitosť, ktorá sa však nikdy neobjaví.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Mesiac jún ti prinesie nezmyselné komplikácie a zmätky v každom kroku, ktorý urobíš. Tvoj život sa stane bludiskom zbytočností a budeš sa pýtať, či vôbec existuje východ z tohto chaosu. Dúfajme, že máš záložný plán. Každý deň sa budeš prebúdzať s novým záujmom, ale, žiaľ, do konca dňa naň zabudneš. Čo je však jedna záľuba za deň, keď ich môžeš mať tisíce?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Mohlo by ťa zaujímať:

Vysávač energie, vševed alebo držgroška. Typy ľudí, ktorých je lepšie oblúkom obísť

Rak (21. jún – 22. júl)

Jún bude pre teba nepríjemný. Budeš sa cítiť ako v hororovom filme, kde si centrom diania všetkého zlého. Tvoj partnerský život bude ako záchvat neustáleho strachu a nedôvery. Buď pripravený na niekoľko zlých správ. Jún bude pre teba plný emocionálneho prebudenia. Budeš plakať nad reklamou na pizzu, smiať sa na smutných scénach a tancovať, keď prší.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Lev (23. júl – 22. august)

V júni ťa čaká veľa sklamaní a neúspechov. Tvoje ambície sa budú zdať bezvýchodiskové a sny sa ti rozplynú pred očami. Nečakaj, že sa z toho dostaneš jednoducho. Budeš musieť čeliť skutočnosti a nájsť novú cestu. Tvoj pôvab však bude taký ohromujúci, že ľudia v tvojom okolí budú chodiť s ochrannými okuliarmi. Buď pripravený na masové oslnenie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Panna (23. august – 22. september)

Jún bude pre teba obdobím nekonečnej nudy a prázdnoty. Budeš sa cítiť, akoby si bol zapletený v nudnom filmovom scenári, ktorý sa nikdy nekončí. Ak sa snažíš vyhnúť tejto frustrácii, radšej zavri oči a snívaj. V júni budeš mať pocit, že si sa zrodil pre perfektné správanie. Ale v skutočnosti budeš iba výnimočne dobre prezentovať svoje chyby. Buď pripravený na ovácie za nedokonalosť.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.