Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

HOROROSKOP: Zábavný horoskop na marec, ktorý ti prezradí, čo ťa (ne)čaká

Čo ťa čaká v marci?


Či už v astrológiu veríš úplne, alebo ju berieš s rezervou, zhodneme sa na tom, že čítanie horoskopu je nejakým spôsobom povzbudzujúce. Možno je to preto, že nám dáva akýsi pocit kontroly nad tým, čo sa deje v našom živote, alebo kvôli nádeji, že sa nám podarí dosiahnuť niečo, čo sa nám doteraz nedarilo.

Bez ohľadu na to, či horoskopy máš rád, alebo nie, priprav sa na predpovede, ktoré ti ukážu, čo môžeš čakať s príchodom mesiaca marec.

Hviezdy sa nastavujú Venuši, Venuša Marsu a Mars zase k nám, aby na nás vypľul múdrosti celého univerza. Znamenia a čakry, traste sa, čitatelia, pripravte si prsty na myš a prescrollujte sa tým, čo sa v nasledujúcich týždňoch stane podľa vyšších mocností vaším osudom.

Baran (21. marec – 19. apríl)

Marec ti prinesie nečakané zvraty v kuchyni. Priprav sa na kulinárske experimenty, ktoré môžu skončiť objavom novej obľúbenej pochúťky alebo potrebou objednať si jedlo z reštaurácie. Kľúčom k úspechu bude ochota smiať sa nad vlastnými kuchynskými neúspechmi.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Býk (20. apríl – 20. máj)

Tento mesiac zistíš, že tvojím najlepším priateľom môže byť aj fitnes aplikácia. Aj keď ti spočiatku bude pripadať, že ťa chce zabiť nezmyselnými cvičebnými plánmi, nakoniec spoločne nájdete zlatú strednú cestu medzi gaučom a posilňovňou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Tvoja schopnosť multitaskingu bude v marci na vrchole. Budeš schopný sledovať naraz tri seriály, zatiaľ čo budeš odpovedať na pracovné emaily a plánovať dovolenku. Len si daj pozor, aby si si nesplietol okná na prehliadači a neodpovedal šéfovi, že plánuješ útek na opustený ostrov.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Rak (21. jún – 22. júl)

V marci ťa čakajú romantické zážitky pri svetle sviečok… ale len v prípade, že ti vypadne elektrina. Táto nečakaná situácia ťa prinúti zastaviť sa a vychutnať si jednoduché potešenia života, ako je napríklad večera pri sviečkach alebo hra na schovávačku v tme.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Obľúbená pochúťka Slovákov zdražie. Koľko si za ňu tento rok priplatíme?

Lev (23. júl – 22. august)

Tento mesiac si daj pozor na tvoju kráľovskú hrdosť. Tvoja odvaha vyskúšať nové veci ťa môže priviesť k zážitku, pri ktorom zistíš, že karaoke naozaj nie je pre každého.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Panna (23. august – 22. september)

Marec je ideálny čas na to, aby si si uvedomil, že perfekcionizmus má svoje limity. Pri pokuse o zloženie novej skrinky z IKEA zistíš, že niekedy je „dostatočne dobré“ skutočne dostatočné. Napovie ti to hlavne to, keď sa na konci dňa skrinka nezrúti.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.