Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

HOROROSKOP: Zábavný horoskop na október, ktorý ti prezradí, čo ťa (ne)čaká

Čo do tvojho života prinesie nový mesiac?


Či už v astrológiu veríš úplne, alebo ju berieš s rezervou, zhodneme sa na tom, že čítanie horoskopu je nejakým spôsobom povzbudzujúce. Možno je to preto, že nám dáva akýsi pocit kontroly nad tým, čo sa deje v našom živote, alebo kvôli nádeji, že sa nám podarí dosiahnuť niečo, čo sa nám doteraz nedarilo.

Bez ohľadu na to, či horoskopy máš rád, alebo nie, priprav sa na predpovede, ktoré ti ukážu, čo môžeš čakať s príchodom mesiaca október.

Hviezdy sa nastavujú Venuši, Venuša Marsu a Mars zase k nám, aby na nás vypľul múdrosti celého univerza. Znamenia a čakry, traste sa, čitatelia, pripravte si prsty na myš a prescrollujte sa tým, čo sa v nasledujúcich týždňoch stane podľa vyšších mocností vaším osudom.

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Keď si myslíš, že si konečne v pohode, október sa ti so smiechom pozrie do očí a povie: „Zabudol si na svoju bielizeň v práčke, už tretí deň!“ Priprav sa preto na prekvapenia, hlavne tie plesnivé.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pripomeň si všetky tie komplimenty, ktoré si kedy dostal. Október ťa zásobí novými, ale s výrazným sarkastickým nádychom. Tvoja schopnosť adaptácie bude skúšaná ako nikdy predtým. Ale pamätaj, vždy je dobré sa zasmiať na vlastný účet.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V tvojom živote nastane malý chaos, keď zabudneš všetky svoje heslá. Ako sa tak budeš trápiť s obnovovaním, možno zistíš, že niektoré veci sú lepšie bez digitálneho prístupu. Možno objavíš radosť z čítania knihy alebo písania listu ručne.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Rak (22. 6.–22. 7.)

Tvoji domáci maznáčikovia ťa možno milujú, ale tento mesiac im dá príležitosť ťa trochu vystrašiť. Priprav sa na záhadné zvuky uprostred noci alebo záhadné hračky na nečakaných miestach. Ale nakoniec, je to len ďalší spôsob, ako ti ukázať, že ťa milujú, však?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Lev (23. 7.–22. 8.)

V tvojom živote sa objaví náhla potreba sebareflexie. Každé zrkadlo ti ukáže inú verziu tvojho ja. Niektoré dni budeš prekvapený, inokedy zdesený. Ale každý obraz v zrkadle ti o sebe povie niečo nové.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Panna (23. 8.–22. 9.)

Rastliny, ktoré máš doma, s tebou začnú komunikovať viac ako tvoji priatelia. Očakávaj, že ti budú šepkať svoje najtemnejšie tajomstvá… ako napríklad ich skutočnú lásku k umelému svetlu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.