Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.4.2024
sk
Estera
cz
Julius
, Július, Julian

HOROROSKOP: Zábavný horoskop na september, ktorý ti prezradí, čo ťa (ne)čaká

Čo do tvojho života prinesie nový mesiac?


Či už v astrológiu veríš úplne, alebo ju berieš s rezervou, zhodneme sa na tom, že čítanie horoskopu je nejakým spôsobom povzbudzujúce. Možno je to preto, že nám dáva akýsi pocit kontroly nad tým, čo sa deje v našom živote, alebo kvôli nádeji, že sa nám podarí dosiahnuť niečo, čo sa nám doteraz nedarilo.

Bez ohľadu na to, či horoskopy máš rád, alebo nie, priprav sa na predpovede, ktoré ti ukážu, čo môžeš čakať s príchodom mesiaca september.

Hviezdy sa nastavujú Venuši, Venuša Marsu a Mars zase k nám, aby na nás vypľul múdrosti celého univerza. Znamenia a čakry, traste sa, čitatelia, pripravte si prsty na myš a prescrollujte sa tým, čo sa v nasledujúcich týždňoch stane podľa vyšších mocností vaším osudom.

Baran (21. marca – 20. apríla)

September prinesie nové výzvy, hlavne keď zistíš, že tvoja topánka má dieru, v najnevhodnejšom momente. Nepanikár, jednoducho sa tvár, že je to nový trend. Ľudia ti uveria.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Býk (21. apríla – 20. mája)

Tento mesiac zistíš, že tvoja schopnosť jesť čokoládu rýchlejšie, než ju stihneš kúpiť, nie je taká zručnosť, ako si si myslel. Urob si pauzu a skús niečo zdravšie, napríklad čokoládu s lieskovými orieškami.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Dvojčatá, dvojité problémy. Dostaneš dve pozvania na ten istý čas. Obe sú na miestach, z ktorých veľmi nemáš radosť. Nuž, priprav si na to nejaké nové výhovorky.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Rak (21. júna – 22. júla)

Septembrové noci ťa privedú k zamýšľaniu sa o existencii. Možno zistíš, že tvoja miska na cereálie je hlbšia, než si si myslel. Nezabúdaj, môže z nej byť aj misa na šalát.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Lev (23. júla – 22. augusta)

Zvýšené sebavedomie je skvelé, ale tento mesiac sa vyvaruj zrkadlám. Tvoja hriva môže byť nepoddajná. Požiadaj Barana o radu s topánkami.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Happy Birthday, v tomto mesiaci oslavuješ! Ale pozor, tvoj sklon k perfekcionizmu môže spôsobiť, že tvoj narodeninový koláč bude vyzerať skôr ako geometrické dielo.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.