Hororová komédia Nevesta na zabitie nás v kinách bude desiť aj rozosmievať. Budeš pri tom?

Komediálny horor sprevádzajú pozitívne ohlasy, takže rozhodne neváhaj s návštevou kina.

Zdroj: Fox Searchlight Picture / CinemArt Sk

Hororové komédie sú pomerne špecifický subžáner. V ideálnom prípade by im nemalo chýbať napätie, ale ani funkčný humor. Do slovenských kín teraz prichádza lákavá novinka Nevesta na zabitie, ktorá sa pokúsi vyššie zmienené ingrediencie ideálne namiešať.

Príbeh rozpráva o mladej Grace (Samara Weaving), ktorá si berie za muža istého Alexa Le Domasa (Mark O’Brien), člena zámožnej rodiny, ktorá zbohatla na vymýšľaní a predaji rôznych spoločenských hier. Svadobný deň vyvrcholí trochu netradične: Grace sa bude musieť zúčastniť náhodne vybranej hry, v tomto prípade hry na schovávačku. Tak velí rodinná tradícia.

V rozľahlom dome je mnoho miest, kde sa dá skryť a celé to môže byť aj zábava. Grace ale čoskoro zistí, že práve začal jej boj o život. Členovia rodiny sa vyzbrojili zbraňami a keď ju nájdu, následky budú poriadne krvavé. Grace tak musí vynaložiť všetko svoje úsilie, aby túto šialenú noc prežila.

Pod sympaticky vyzerajúcim komediálnym hororom je podpísaná režisérska dvojica Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett. Herecky nás svojou účasťou, okrem vyššie menovaných, poctia aj Andie McDowell, Adam Brody, Henry Czerny, Nicky Guadagni či Melanie Scrofano. Musíme povedať, že trailer pôsobí naozaj lákavo. Máme tu chytľavý nápad, príjemné obsadenie a evidentne nebude chýbať ani napätie, čierny humor a niekoľko krvavých scén.

Prvé zahraničné ohlasy sú navyše pozitívne a hovoria o výbornej hororovej komédii, ktorú by sme v kinách rozhodne nemali premeškať. Nevesta na zabitie si svoju premiéru odbije 22. augusta 2019. My pri tom rozhodne nebudeme chýbať. Čo ty?

CinemArt Sk

Zdroj: CinemArt Sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pretvorili sme sexuálne praktiky zvierat do ľudskej podoby. Takto to dopadlo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME