Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Hororové komédie sú pomerne špecifický subžáner. V ideálnom prípade by im nemalo chýbať napätie, ale ani funkčný humor. Do slovenských kín teraz prichádza lákavá novinka Nevesta na zabitie, ktorá sa pokúsi vyššie zmienené ingrediencie ideálne namiešať.

Príbeh rozpráva o mladej Grace (Samara Weaving), ktorá si berie za muža istého Alexa Le Domasa (Mark O’Brien), člena zámožnej rodiny, ktorá zbohatla na vymýšľaní a predaji rôznych spoločenských hier. Svadobný deň vyvrcholí trochu netradične: Grace sa bude musieť zúčastniť náhodne vybranej hry, v tomto prípade hry na schovávačku. Tak velí rodinná tradícia.

V rozľahlom dome je mnoho miest, kde sa dá skryť a celé to môže byť aj zábava. Grace ale čoskoro zistí, že práve začal jej boj o život. Členovia rodiny sa vyzbrojili zbraňami a keď ju nájdu, následky budú poriadne krvavé. Grace tak musí vynaložiť všetko svoje úsilie, aby túto šialenú noc prežila.

Pod sympaticky vyzerajúcim komediálnym hororom je podpísaná režisérska dvojica Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett. Herecky nás svojou účasťou, okrem vyššie menovaných, poctia aj Andie McDowell, Adam Brody, Henry Czerny, Nicky Guadagni či Melanie Scrofano. Musíme povedať, že trailer pôsobí naozaj lákavo. Máme tu chytľavý nápad, príjemné obsadenie a evidentne nebude chýbať ani napätie, čierny humor a niekoľko krvavých scén.

Prvé zahraničné ohlasy sú navyše pozitívne a hovoria o výbornej hororovej komédii, ktorú by sme v kinách rozhodne nemali premeškať. Nevesta na zabitie si svoju premiéru odbije 22. augusta 2019. My pri tom rozhodne nebudeme chýbať. Čo ty?

CinemArt Sk

Zdroj: CinemArt Sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť