Hororové zážitky zamestnancov McDonald’s, pri ktorých ti dôjdu slová

„Hodil po mne hamburger, lebo uhorka nebola v strede žemle.“

Zdroj: MaxPixel

Každá práca má svoje pre a proti, no tieto príhody pracovníkov z McDonald’s vás presvedčia o tom, že rýchle občerstvenie má omnoho viac toho druhého. O príhody sa zamestnanci podelili na reddite.

1. Žena prišla a objednala si Hi-C (niečo ako pomarančový ľadový čaj, ktorý ponúkajú v niektorých krajinách). Veľmi sa smiala a spolu s ňou aj jej traja kamaráti. Podala som jej nápoj, zobrala som si peniaze a otočila som sa. O dve sekundy nato zvreskla: „Pozor, pomarančová paľba!“ A skôr, ako som stihla zareagovať, mi v ksichte pristál pohár. 

2. Zákazník mi hodil do tváre hamburger, citujem: „jeho uhorka nebola uprostred tej sk*rvenej žemle“. 

3. Zaskakovala som na drive-thru za jednu zamestnankyňu, ktorá si potrebovala odskočiť na záchod. Medzitým, ako sme sa vymieňali, sa začal zákazník sťažovať, že nám to dlho trvá. Hodil teda mojím smerom zapálenú cigaretu, z ktorej mi popol pristál rovno v oku.

V reflexe som rozhodila rukami jeho smerom, pričom mi vyletel z ruky plný pohár koly a pristál mu rovno v rozkroku. Našťastie som bola vtedy jediný manažér na prevádzke, takže som z toho nemala žiaden problém.

MaxPixel (https://www.maxpixels.net/Mcdonalds-French-Fries-Female-Fast-Food-Eating-1851143)

4. Neviem, či tí rodičia nemali štipku zdravého rozumu, no očividne im pripadalo úplne v poriadku, pustiť do detského kútika dieťa s hnačkou. Roky práce v tomto rýchlom občerstvení už vytrénovali môj žalúdok, no tento smrad bol naozaj neznesiteľný. Nielenže sme to museli drhnúť, no ešte sme to aj čuchali ďalšieho pol dňa, lebo to nebolo možné vyvetrať.

5. Jedného dňa som dostal za úlohu vyčistiť gril. Bol taký špinavý, že prepálený olej zaplavil podlahu. Zospodu som zbadal stalagmity tvorené mastnotou. Ako som sa ich snažil odlomiť a vyčistiť, podarilo sa mi prasknúť ten najväčší. Vyletela z neho asi stovka obrovských múch. 

6. Prišiel k nám chlapík, ktorý strčil ruku až po lakeť do fritézy, lebo chcel ukradnúť nugetku. V živote som nepočula trýznivejší vreskot. Keď vytiahol ruku zo žeravého oleja, ešte stále prskal všade navôkol a trafil jedno dievčatko v rade do tváre.

Wikimedia Commons (https://www.pexels.com/cs-cz/foto/1982625/)

7. Moja pokožka neustále smrdí ako vyprážané hranolky. Ten puch vám presiakne cez oblečenie, aj keby ste si na seba dali ochrannú kombinézu. Dokonca aj môj ruksak páchne ako prepálený olej.

8. Strašne veľa mojich kolegov tu počas práce pribralo. Akože naozaj rapídne. Mám v zbierke množstvo hororových príbehov o tom, ako sa z mojich chutných štíhlych kolegýň stali nakysnuté buchtičky. 

9. Bol to stály zákazník (rozumej chodil sem dva až trikrát denne) a objednával si stále tú istú kávu, špeciálne namiešanú podľa jeho chuti. Očividne sme to jeden deň nejako pokašľali, keďže nakráčal do prevádzky s plným kelímkom v ruke a dožadoval sa manažéra. „Ja som manažér,“ odpovedala som a on v tej sekunde dal dole viečko a chrstol mi tú vriacu kávu rovno do tváre. 

Wikimedia Commons (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:McDonald%27s_logo_Targ%C3%B3wek.JPG)

10. Celý deň sme premýšľali, prečo sa z dámskych záchodov tiahne taký neuveriteľný smrad. V ten deň ale boli fofry, takže nikto nemal čas ísť dôkladne prehľadávať každú kabínku a hľadať epicentrum. Až na konci zmeny sme zistili, že nejaká ženská nasr*la do odpadkového koša. 

11. Podala som ženskej papierový sáčok s jej jedlom a sledovala, ako ho odniesla deťom, čo sedeli na zadných sedadlách jej SUV-čka. O pár minút nabehla vytočená dovnútra, lebo „niekto z vašich vyj*baných zamestnancov mi odhryzol z burgera“.

Snažila som sa ju presvedčiť, že som osobne bola pri tom, keď sa jej burger robil. Ponúkla som jej dokonca aj možnosť nahliadnuť do záznamu z kamery… nič.

Neprestávala vrieskať a nepočúvala nič, čo som jej hovorila. Už mi strašne liezla na nervy a za ňou stálo ďalších milión zákazníkov, ktorí čakali na obsluhu. Tak som jej dala nový burger, len aby už odišla.

12. Bol som vzadu v sklade a hľadal nejaké suroviny, keď som zrazu začul strašný rachot. Nato sa ozval rev môjho manažéra. Vysvitlo, že o druhej ráno skrsol v hlave nejakého chlapíka skvelý nápad: Čo keby som rozbil okno v McDonalde holou rukou? A tak päsťou prerazil okno.

MaxPixel (https://www.maxpixels.net/Empty-Mcdonalds-Waste-Eating-Food-Junk-Fries-450433)

13. Akurát som vybavovala objednávku, keď sa ten pán zložil na zem a dostal infarkt. Vydesená som utekala za manažérom a prosila ho, aby zavolal sanitku, čo aj urobil. Najhoršie na tom všetkom bolo, že kým ten pán rovno pred nami zomieral, môj druhý manažér po mne vrieskal, nech pokračujem v práci, lebo máme plno.

14. Prišiel chlapík a objednal si 10 dvojitých cheeseburgerov, 20 nugetiek, veľké hranolky a veľkú kolu. Potom si sadol ku stolu a my všetci sme s otvorenými ústami pozorovali, ako to všetko do seba natlačil a odišiel.

15. Pobočka, v ktorej som pracovala, mala detský kútik s bazénikom s guličkami. Po skúsenosti, ktorú som tam získala, tam už nedovolím ísť žiadnemu dieťaťu, ktoré poznám. Desiatky zabudnutých použitých plienok ešte neboli tá najväčšia katastrofa. Čo ma dostalo, bol fakt, že obchod pod nami vytopilo. Šťankami. Tými, ktoré presiakli spodkom bazénika.

Wikimedia Commons (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:McDonald%27s,_US90_Marianna.jpg)

Zdroj: reddit.com


Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
108
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Študentka balila geja. Ten jej dal ponuku, akú nemohla odmietnuť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME