Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 1.2.2023
sk
Tatiana
, Táňa
cz
Hynek

Hororový zážitok košického taxikára. Držali mu nôž pod krkom, dráma trvala 14 hodín

Na tento zážitok zrejme nikdy nezabudne.


Dvaja súrodenci, 20-ročný Kristián a 21-ročný Dávid, si v Košiciach objednali taxík. Vyzdvihol ich pri OC Galéria a netušil, čo ho v najbližších hodinách čaká. Mladíci boli pod vplyvom alkoholu, vyhrážali sa s nožom v ruke a dávali mu rozkazy, ktoré musel plniť. Pýtali sa ho, či chce, aby mu nôž skončil v krku. O incidente informoval Korzár.

Taxikár Mikuláš zrejme na svoju službu, ktorá sa začala v nedeľu dve hodiny po polnoci, nezabudne do konca života. Bratia ho obrali o peniaze, z účtu si musel vybrať aj posledných 10 eur, ktoré mu okamžite zhabali.

Mobil musel odniesť do záložne, za čo si mladíci neskôr kúpili bagety a energetické nápoje. Dráma však stále nekončila. Kristián si v jednom momente sadol opitý za volant taxikárovho auta. Keďže po krátkej chvíli zapadli v blate, v jazde pokračoval Mikuláš. Zároveň dlhé hodiny dostával inštrukcie o tom, kam má ísť.

taxikár, Košice, nôž pod krkom
Shutterstock

Nekončiaci horor

Jazda hrôzy trvala až 14 hodín, po ktorých vydesený Mikuláš celý incident nahlásil na polícii. Tá zakrátko Kristiána a Dávida zadržala, obvinila a prokurátor navrhol ich väzobné stíhanie. Obom súrodencom hrozí 7 až 12 rokov väzenia. Okrem traumy, ktorú si vodič odniesol, mladíci spôsobili škodu vo výške 2 600 eur, uvádza Korzár.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť