HOROSKOPIČ – APRÍL II.

Z hviezd, usadenej kávy a zajačieho trusu pre vás pripravuje astrológ, médium (krvavé), veštec a numerológ Joachim.


Chcete vedieť či sú vám hviezdy naklonené, alebo či pozajtra vypadnete z okna pri vešaní bielizne? Chcete mať nad svojou budúcnosťou kontrolu? Tak čítajte moje veštby, horoskopy a vízie. Som médium s dlhoročnou skúsenosťou. Dnes vám prinášam prognózy, výstrahy a vízie na ďalšie dva aprílové týždne. Veštec Joachim.

 

Baran

21.3 – 20.4.

Zdroj: giphy.com

V nasledujúcich dvoch týždňoch očakávajte, že sa vám zmení život. Buď k horšiemu, alebo k lepšiemu. Pripúšťam však aj možnosť, že sa nezmení váš život, ale život nikoho úplne iného. Jedno je však isté: nesnažte sa natierať si na chlieb vazelínu na výťahové laná. Má síce výbornú viskozitu, ale môžete po nej dostať nechutné vyrážky v podpazuší. Budete tiež náchylní na niektoré onemocnenia, buďte teda opatrní a von nevychádzajte inak ako v skafandri baróna Prášila. V otázke peňazí neočakávajte progres. Skôr naopak. Možno vás aj zatvoria do basy. Ale to sa včas dozviete.

 

Býk

21.4. – 21.5.

Zdroj: boards.4chan.org

Vaše nasledujúce dni budú plné harmónie, pokoja a lásky. Dokonca aj v oblasti peňazí natane výrazné zlepšenie, aj keď sa to všetko môže na prvý pohľad zdať celkom inak. Vy však nepochybujte o svojom šťastí, vidím to jasne vpísané vo hviezdach – spieva o tom dokonca už aj Pali Habera, musí to tak byť. Odkaz pre ženskú časť Býkov: navštívi vás váš bývalý (nie všetky, ale len jednu z vás, pre istotu buďte však pripravené všetky….) a bude vás presviedčať o tom, že všetky orgazmy s vami predstieral. Neprotirečte mu. Len nedbalo podotknite, že to dieťa, čo máte spolu, ste získali v tombole na plese včelárov.

 

Blíženci

22.5. – 21.6.

Zdroj: iDnes.cz

Pripravte sa na problémy v osobnom živote. Potom budú nasledovať problémy i v nákladnom živote. Skrátka, bude to peklo. vyrazia vás z práce, spáchate samovraždu, ale prežijete to. Opustí vás partner aj matka. Váš pes vám oznámi, že si vás adoptoval a jeho skutočný, biologický pán je váš najlepší priateľ – jazvec Koloman. Hviezdy však prajú vášmu podnikaniu. Podniknite cestu niekam ďaleko, napríklad do Stropkova. Kúpte si tam pistáciovú zmrzlinu a poproste ešte o jeden kornútok. Potom sa vráťte domov. Tam vás bude čakať prekvapenie. nechcem veľa prezrádzať, ale dám vám malú indíciu: nemáte domov.

 

Rak

22.6. – 22.7.

Zdroj: theconversation.com

Ako správny rak pôjdete nasledujúce dva týždne pospiatky. To znamená, že sa vrátite tam, odkiaľ ste sa snažili, už z akýchkoľvek dôvodov, dostať preč. Niektorí z vás (napríklad istý pán Ján O. z Polomky) sa vráti na základnú školu a opäť prepadne z prvouky. Manželka nahlási jeho náhle zmiznutie na polícii, ale keďže tam budú pracovať bývalí spolužiaci pána Jána O., nijako jej to nepomôže. V láske vás čaká taktiež návrat. Vrátite sa v čase aj v priestore (alebo v obojom…) a precitnete v liečivej fontáne v Karlových Varoch, kde si uvedomíte, že jediná osoba, ktorú na svete naozaj milujete už nie ste vy, ale váš hologram.

 

Lev

22.7. – 22.8.

Zdroj: pinterest.com

Váš osud je splna vo vašich rukách! (nemám teraz na mysli masturbáciu…). Uchopte príležitosť – ako sa hovorí – „za pačesy“ a využite svoju jedinečnú šancu! je možné, že sa už nikdy nebude opakovať. Neplytvajte svojim časom s ľuďmi, ktorí predstierajú, že vás majú radi, alebo, že vás rešpektujú. (ako ich odlíšiť od tých, ktorí vás majú naozaj radi a uznávajú vás, to už, žiaľ, nie je moja vec…). Buďte konečne slobodní! Urobte konečne niečo pre seba, teraz nadišiel váš čas. Zistite si telefónne číslo vášho šéfa a pošlite mu obrázok vašej chlpatej bradavice. (Pozor: neposielajte to na pevnú linku.). V oblasti financií budete na tom dosť biedne. Čo očakávate, keď nadriadenému posielate na mobil také „veci“…?!

 

Panna

23.8. – 22.9.

Zdroj: giphy.com

Vám teda hviezdy neprajú vôbec. Je mi ľúto, ale mám pre vás zlé správy. Káva, kozie bobky, zajačie chĺpky, hviezdny prach, a aj srnčia labka, potvrdzujú, že váš život nemá žiadny význam. Žijete, ale tak, že ani nie… Čo ste to vy za človeka?! Sa spamätajte! Ihneď bežte teraz do najbližšieho baru a konečne sa trochu uvoľnite! Potom váš možno čaká aj nejaké vzrušenie. Pýtate sa na peniaze? Tak sa ani nepýtajte! Šup-šup do krčmy!

 

Váhy

23.9. – 23.10.

Zdroj: gilgalad-yamato.deviantart.com

Najbližšie dva týždne prežijete. To vám musí stačiť. Nič iné mi hviezdy neprezradili. A nie je to dosť?!

 

Škorpión

24.10. – 22.11.

Zdroj: tumblr.com

Pozor! Nadchádza vaše „hviezdne“ obdobie! Na čo siahnete, to sa vám bude dariť. (s výnimkou peňazí, zamestnania, peňazí a vzťahov – tam to bude katastrofa…). Navštívi vás neznámy človek a bude vám ponúkať spásu. Neodháňajte ho. Ponúkne vám časopisy a možnosť podieľať sa na spáse sveta. Je tiež pravdepodobné, že budú dvaja a zaklopú na vaše dvere, práve keď budete kŕmiť rybičky. Alebo budete vysávať – podľa toho, čo príde skôr. Rada: neobliekajte si nasledujúce dva týždne nič zelené. Ak je to problém, platí: neobliekajte si nič.

 

Strelec

23.11. – 21.12.

Zdroj: facebook.com (Ľegrácie Janka Francisciho)

Astrálne vlny zvírili hviezdny prach a usadili sa na vaše znamenie. To môže znamenať jednak to, že ste totálne v p*či, alebo naopak, budete profitovať. Žiaľ, nedá sa momentálne zistiť, ktorá z týchto možností platí pre vás, pretože som nechtiac rozbil sklenú guľu a na seminári veštenia z črepín sa zúčastním až v ďalšom miléniu. Každopádne sa snažte byť obozretný, neriskujte, a od partnera nič neočakávajte. Čo sa týka peňazí, tam to vidím trochu svetlejšie. Dostanete upomienku z banky za omeškanú splátku. Našťastie sa bude jednať o iný úver, ako si budete myslieť. Ale ten bude taktiež váš.

 

Kozorožec

22.12. – 20.1.

Zdroj: siderealist.com

Budete mať opletačky s políciou. Tiež aj s mafiou. Budú sa vás snažiť odstrániť. Jední aj druhí. Dávajte si pozor. Ak to prežijete, prečítajte si môj horoskop pre vás o dva týždne. (ešte stále máte toho účtovníka zahrabaného doma pod altánkom?…).

 

Vodnár

21.1. – 18.2.

Zdroj: giphy.com

Máte najlepšie nastavenie hviezd zo všetkých znamení! (okrem výstražného znamenia – tak to je teraz astrálne, numerologicky, a aj podľa Rostasa, úplne že top!).  Využite to a odsťahujte sa. Zmeňte partnera. Prestaňte platiť hypotéku. Zabite svoju mačku. Ok, tak susedovu… Konvertujte na inú vieru. Ak žiadnu nemáte, konvertujte na vieru v lepšie časy. Budete to potrebovať…

 

Ryby

19.2. – 20.3.

Zdroj: giphy.com

Vaša snaha o dosiahnutie pokoja a pohodlia je zatiaľ stále v nedohľadne. Skúste sa zapísať na rýchlokruz sanskrtu. Netvrdím, že to pomôže, ale aspoň na chvíľu nebudete myslieť na to, aký máte mizerný život. V medziplanetárnych dierach sa však pre vás črtá šanca na zmenu. Je napríklad isté, že aspoň raz, za nastávajúce dva týždne, si vymeníte spodnú bielizeň. Možno by bolo vhodné prehodnotiť poradie v akom tie trenky meníte… Peniaze: podajte si tiket do lotérie. To je všetko.

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

HOROSKOPIČ – APRÍL II.

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image