HOROSKOPIČ – MÁJ (15.5. – 28.5.)

Z hviezd, usadenej kávy a zajačieho trusu pre vás pripravuje astrológ, médium (krvavé), veštec a numerológ Joachim.


Chcete vedieť či sú vám hviezdy naklonené, alebo či pozajtra vypadnete z okna pri vešaní bielizne? Chcete mať nad svojou budúcnosťou kontrolu? Tak čítajte moje veštby, horoskopy a vízie. Som médium s dlhoročnou skúsenosťou. Dnes vám prinášam prognózy, výstrahy a vízie na ďalšie dva aprílové týždne. Veštec Joachim.

Baran

21.3 – 20.4.

Zdroj: humorek.com.pl

Budete mať šťastné dva týždne. Čaká vás úspech vo všetkom na čo siahnete! Takáto priaznivá konštelácia hviezd sa udeje raz za stovky rokov. Využite to. Hrajte, užívajte si, na prácu zabudnite. Vidím jasné lúče, ktoré dopadajú priamo z astrálneho jadra na vašu čakru. Budete ožiarený a na chvíľu vyvolený. (Ak padnete do vody, budete vylovený). Je možné, že vás na fejsbúku požiada o priateľstvo Andrea Šuvadová, už o vás, a o vašich šťastných dňoch vie, volala mi. Nechajte ju vnoriť sa do vašich priaznivých vibrácií, bude to prospešné pre vás oboch. A ozaj, je dôležité, aby ste si počas celých dvoch nasledujúcich týždňov nemenili spodnú bielizeň a na hlave nosili údenáča. Inak je táto veštba neplatná.

 

Býk

21.4. – 21.5.

Zdroj: askideas.com

Hviezdy vám neprajú. Ale vy to zvládnete.  Je pravdepodobné, že v najbližších dňoch dostanete nepríjemnú správu. Vidím poštovú obálku, ale odosielateľa ťažko rozšifrujem, lebo som si zabudol okuliare. Je to niečo ako exekút, alebo niečo podobné. Ak máte priateľa menom Exekút, ničoho sa nemusíte obávať. Ak takého nemáte, jedného získate. Či však aj bude vašim naozajstným priateľom, to nezaručujem. Môžete si však byť istí, že prídete o istú časť vašich peňazí. Ak žiadne nemáte, požičiate, a prídete o tie. Okrem toho ochoriete. Alebo ochorie niekto, s kým máte nevyrovnané účty. Ak máte nevyrovnané účty s viacerými, ochoriete všetci. Je tiež možné, že všetci vedno ostanete bez domova. Ale to až v júni.

 

Blíženci

22.5. – 21.6.

Zdroj: facebook (Mordy Mudr. Lanta)

Ako správni blíženci, budete sa nasledujúce dva týždne blížiť. K čomu – to je už záhada. Najskôr k niečomu, vylučujem možnosť, že by ste sa blížili k ničomu. Aj keď aj táto možnosť tu vždy je. Môžete byť však pokojní, vaše hviezdy nie sú nijako dramaticky „rozhodené“, všetko je tak, ako má byť. To znamená, že budete i naďalej trpieť plynatosťou, budete mať nadváhu, bude vás bolieť hlava a zase si nevrznete. Také normálne dva týždne. Nič výnimočné. Akurát jedna vec sa ešte udeje. Hviezdy z astrálnej časti galaktickej škvrny Anjela sa prekrížili a splynuli s amorfnou substanciou súhvezdia Luny, a to vždy znamená jedno –  bude pršať. Alebo Slováci prehrajú všetky zápasy na majstrovstvách sveta v hokeji, prepadnú sa do Q-skupiny a tam konečne remizujú s výberom Konga.

 

Rak

22.6. – 22.7.

Zdroj: giphy.com

Vaše znamenie je v tomto období v nebezpečenstve. Mali by ste si dávať pozor na podomových obchodníkov, policajtov a vši. Všetky tieto elementy vás môžu nepríjemne poznačiť a ovplyvniť negatívne váš ďalší život. Dva týždne sa snažte byť v ústraní, najlepšie bude, keď vôbec nebudete vychádzať von. Nakúpte si zásobu jedla a nápojov. Buďte ticho a hovorte čo najmenej. Taktiež obmedzte pohyb, najlepšie by bolo, ak budete väčšinou polihovať. V oblasti financií sa vám tiež nebude dariť. Ale čo by ste chceli, keď budete dva týždne ležať ako vred?! Možno by ste mali skúsiť prihlásiť sa na internetovú zoznamku. Urobte si profil s fotkou Justina Biebera a napíšte, že ste Justin Bieber. Ostatné už príde samo.

 

Lev

22.7. – 22.8.

Zdroj: makeagif.com

Hviezdy vám prajú. Ak ste zdraví, mladí a nič vám nechýba, ostane to tak aj na najbližšie dva týždne. Ak vás niečo trápi, alebo máte nevyriešené problémy, vedzte, že sa to zhorší, odhliadnuc od toho, či vám nejaké stupídne hviezdy prajú, alebo nie. Oni napokon nič neovplyvňujú, len tak visia na oblohe a svietia. Alebo možno ani to nie. Skrátka dva týždne zažijete peklo. Zomrie vám nejaká ilúzia, bude vás bolieť zub, je možné, že aj viac zubov naraz, v jeden deň dostanete hnačku a poseriete sa v električke. Ak nechodíte električkou, alebo žijete vo vidlákove, poseriete sa v miestnych potravinách v sobotu doobeda. Inak ale všetko ostane tak ako doteraz. Ibaže by nie.

 

Panna

23.8. – 22.9.

Zdroj: ifunny.co

Mám pre vás dobrú správu. Dlho pannou nezostanete. Ak už sa tak nestalo… Gratulujem v každom prípade. Tie dva týždne to nebude žiadna sláva, ale ono sa to poddá. Potom to už pôjde ako po tobogáne. Len vydržať!

 

Váhy

24.9. – 23.10.

Zdroj: lifewithamission.com

Neváhajte! Určite nie najbližšie dva týždne. Ste v ideálnom postavení voči hviezdam, mesiacu, týždňu aj dňom od pondelka do stredy. Je nutné, aby ste sledovali symboly, ktoré vás navedú na správne konanie, z ktorého môžete profitovať. Naučte sa čítať z bežných vecí, rozhovorov, gest, či naoko nevinných pohľadov ostatných. Ak sa na vás napríklad pozrie vo výťahu staršia žena, znamená to, že sa na vás vo výťahu pozrela staršia žena. Alebo ak si zabudnete doma mobil a zistíte to až v škole, či v práci, je jasné, že sa z neho nikomu nedovoláte, ale zároveň to môže znamenať, že ste roztržití, alebo len máte vylízaný mozog a je na čase zmeniť drogu. Takže, neváhajte a všímajte si detaily, budete odrazu vedieť viac o svete, a teda aj o sebe. Ibaže by nie.

 

Škorpión

24.10. – 22.11.

Zdroj: pinterest.com

Na nadchádzajúce dva týždne sú pre vás pripravené len samé prekvapenia a nečakané udalosti. Takže, keď vám ich teraz prezradím, už nebudú ani prekvapenia, ani nečakané. Ale môžem vám prezradiť, že ste najhoršie znamenie zverokruhu vôbec. Stále sú s vami problémy, ťažko sa vám veští budúcnosť. Priznám sa, že často si musím vymýšľať. Ale verím, že aspoň sčasti to vychádza.

 

Strelec

23.11. – 21.12.

Zdroj: facebook (Ľegrácie Janka Francisciho)

Znamenie strelca má pre najbližšie dva týždne ascendent v úzkom štvorci anjela, hviezdy, kosoštvorca a makovej lupačky. To znamená, že ráno vstanete a možno pôjdete do práce. Tam budete pracovať. Niektorí budú prácu simulovať, tí sú vo výhode. Potom pôjdete nakúpiť a vrátite sa domov. Niečo zjete a otvoríte si fľašu vína. Zaspíte posediačky pri počítači, pri čítaní správ z facebooku. Ráno sa zobudíte. A potom možno vstanete a pôjdete do roboty… Až raz nevstanete.

 

Kozorožec

22.12. – 20.1.

Zdroj: memehub.sk

Máte ohromné šťastie! Hviezdy, mesiac, aj veža v Pise sú vám naklonené. Nikomu nebude najbližšie obdobie tak báječne ako práve vám! Budete sa topiť v prívale nečakaných astrálnych milostí a nekonečnej manny zázračnej. Kamkoľvek vykročíte, všetko sa vám bude dariť. Jedine však za predpokladu, že nie ste náhodou členom slovenského hokejového reprezentačného mužstva na MS. To sa situácia celkom obráti, bude to zlé. Vlastne najhoršie. Bude to skrátka na p*ču. Ale čo už?! Život ide ďalej. Aby som to zhrnul, budú to krásne dva týždne, plné peňazí, radovánok, šťastia, humoru a sexu. Samozrejme, bez hokeja. Prajem vám to, užite si to.

 

Vodnár

21.1. – 18.2.

Zdroj: themetapicture.com

Vodnárov čaká veľa trápenia, súženia a bolesti. Budete nevýslovne trpieť a strádať. Až mi je vás, aleže k*rva fakt, ľúto. Jediné, čo vám môžem prezradiť je fakt, že to nebude trvať večne. Pretože nič netrvá večne. To je logické. Aj keď nespravodlivé, najmä, ak máte auto na lízing, a keď ho splatíte, zomriete. Potom sa na ňom bude voziť niekto iný a bude vám trúsiť sušienky na koberčeky a v rádiu si naladí stanicu s dychovkou alebo country. No hnus, čo vám poviem?! Vidím však aj pozitíva, je tam (v diaľke) malé svetielko, ktoré vás zachráni. Len ešte stále neviem, ako to svetlo súvisí s vami. Ale to sa všetko utrasie aj samo. Čo sa týka lásky, tak tam budete mať šťastie. Naozaj. Nikto nemá toľko lásky k sebe, ako vodnár má lásky k sebe samému.

 

Ryby

19.2. – 20.3.

Zdroj: senorgif.com

V mútnych hlbinách astrálnych hmiel vidím jasne váš osud. Len teraz neviem presne, či je to osud na najbližšie dva týždne, alebo na niektoré iné dva týždne. Možno aj na tie, ktoré už boli… Ryby si však vždy poradili, vedeli ako z toho vyplávať. Aj vy to zvládnete. Jedno je však isté, emefka aj naďalej ostane vaším obľúbeným a jediným zábavným a poučným portálom aj na najbližšie (neurčité) obdobie. Gratulujem vám k tomu srdečne a úprimne!

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

5 znakov, že sa tvoj vzťah stáva až príliš pohodlným

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
39
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

HOROSKOPIČ – MÁJ (15.5. – 28.5.)

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME