„Horúca“ módna novinka pre všetkých pánov so zmyslom pre humor

Čo by to tak asi mohlo byť? Zimné pneumatiky to nie sú.

Tohtoročná zima sa nám ešte vôbec nekončí, práve naopak. Slovenskí meteorológovia varujú, že tie najchladnejšie dni, s až -20 stupňami, nás ešte len čakajú. Milovníci zimných športov, deti, ktoré sa vyšantia v snehu a vášniví čitatelia kníh, ktoré sa najlepšie čítajú počas dlhých večerov, sú nadšení. Pre nás ostatných, milovníkov letných horúčav, ktorí sa už od vinobrania nevieme dočkať ďalšieho leta, to znie ako nočná mora. Zase budeme musieť vstávať o hodinu skôr, aby sme odškrabali námrazu z auta a tí, čo chodia do práce či školy verejnými prostriedkami, budú musieť vstávať tiež o hodinu skôr, lebo 0,05 cm snehu sa v Bratislave rovná storočnej kalamite a všetko bude meškať. Aj samotná MHD radí ísť autom alebo využiť zimné športy. Však oni vedia, čo robia.

imhd.sk

Aby toho nebolo málo, aj taká každodenná činnosť akou je chodenie, sa zmení na nechcené lekcie breakdancu. Stačí, keď trošku naprší a potom prídu mrazy – všetko zamrzne a páni posýpači si asi myslia, že je pre nás veľká sranda, keď sa do práce tackáme v štýle „jedna noha tam, druhá späť“ a pre istotu nenasypú na chodníky ani štrk, ani soľ. Veď načo, to je aj tak plytvanie na tak málo ľadu.

https://www.reddit.com/r/photoshopbattles/comments/1un9aq/woman_slipping_on_ice_in_this_winter_freeze/
reddit.com

Čo však trápi všetkých bez ohľadu na vek, rasu, pohlavie či náboženské vyznanie je tá otrasná zima. Vo vnútri je teplučko a preto sa nám zima vonku zdá byť ešte tuhšia. Na dosiahnutie looku „cibuľa“ sa musíme päť minút obliekať a ešte dlhšie vyzliekať. Poznáme to všetci – začali sa povianočné výpredaje a zľavy sú také lákavé, no naše rozhodnutie ušetriť pár chechtákov za výpredajové blbosti oľutujeme v momente, keď si ideme vyskúšať na polovicu zľavnenú spodnú bielizeň do kabínky. A to už ani nehovorím o tých litroch potu, ktoré vyprodukujeme chodením v zimnom oblečení po nákupných centrách od jedného obchodu k druhému.

https://giphy.com/gifs/reactiongifs-LRVnPYqM8DLag

No, čo už, asi nič nenarobíme s tým, že je vonku zima a my sa potrebujeme zababušiť od hlavy po… Už naše prastaré mamy dobre vedeli, že každú časť tela je potrebné poriadne chrániť pred omrzlinami. Kedysi v domoch neboli dokonalé vykurovacie systémy ako dnes, žiadne radiátory ani podlahové kúrenie. Ľudia sa museli vynájsť a ak človek musí, kreativita nechýba. Po dlhých rokoch, keď sa na ne pozabudlo, sa začali opäť objavovať tzv. otepľúchy či oteplouše. Že čo to je? Sú to pletené svetríky na mužské prirodzenie! Áno, áno, čítaš správne.

https://www.sashe.sk/martafilip/detail/otepluch-valentin-2
sashe.sk

Šikovné ručičky istých dám sa vrátili k tradíciám a pre svojich pánov manželov začali vyrábať takéto návleky na „rodinné cennosti“. V komunite handmadeových nadšencov je to „horúca“ novinka a zakúpiť si ich môžete v rôznych štýloch, farbách a samozrejme, veľkostiach. Zima je v našich končinách dlhá a najviac ňou trpia „údy tela“, takže páni, okrem rukavíc a ponožiek, máme špeciálne pre vás vynikajúce riešenie proti zime!

https://www.fler.cz/zbozi/panske-zimni-trenky-jarni-2430987
fler.cz

Poznáš niekoho, komu by sa tento vynález zišiel? 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
VIANOČNÉ MEMEBRANIE: Vyhlásenie výhercov súťaže

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME