Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Hospodár Martin prehovoril o zákulisí Farmy. Koľko si zarobí a ako vybudujú statok, na ktorom sa natáča?

Zo sumy 1,50 eura na hodinu sa dopracoval na pekné číslo.


Hospodár Martin je už roky neodmysliteľnou súčasťou reality šou Farma. Jej súčasťou je už od druhej série, ktorá sa vysielala v roku 2012. Za ten čas prešla šou obrovskými zmenami a na obrazovkách sme mohli počas minulého roku sledovať už pätnástu sériu.

A práve tým, čo sa za ten čas nezmenilo, je hospodár Martin. Ten teraz v šou „Hovor alebo papaj“ prezradil pikošky a zákulisné informácie Farmy. Martin si v minulosti zahral napríklad aj v Rodinných prípadoch, no potom sa ustálil práve v obľúbenej markizáckej šou.

Podobne ako moderátorov, aj jeho chceli na Farme vymeniť. „Už sa ma dvakrát pokúšali vymeniť, bol kasting na nového hospodára,“ prezradil, no bližšie nešpecifikoval, ako sa mu podarilo v šou aj naďalej udržať. Hospodár prezradil aj to, koľko si za natáčanie šou dokáže zarobiť. Priznal, že keď si na začiatku prepočítal náklady a to, čo mu televízia preplatí, zarobil 1,50 eura za hodinu.

Mohlo by ťa zaujímať:

Exfarmárka Ema o živote po šou: Mám pocit, že so mnou bolo manipulované, do budúcna si možno zadovážim traktor (ROZHOVOR)

emefka.sk/tag/zakulisie-reality-show/ Tag v článku: Zákulisie reality show

„Niekto si môže myslieť, že som v balíku, ale priznajme si, nie som Brad Pitt. Po skončení Farmy 2 som si sadol, zobral som si, koľko som vyúčtoval peňazí, do toho náklady na naftu a strávené hodiny. Vtedy som svojmu brigádnikovi, ktorý ma zastupoval na mojej farme, platil 4 €. Čiže som úplne prerobil a rozmýšľal som, že ich pošlem do kelu, keď príde ďalšia Farma,“ prezradil. Ďalej prezradil, že aktuálne si za celý projekt účtuje 7-tisíc eur.

Martin sa už dostal do štádia, keď má slovo ohľadom toho, čo sa bude na Farme diať, či toho, aké stavby súťažiacim pripravia. Tie totiž pripravuje stavebná firma.

„Stavia to stavebná firma a máme aj architekta, ktorý robí taký ten dizajn. Je to žena, Janka. Teraz tá architektúra bola v duchu Dušana Jurkoviča, čo je známy česko-slovenský architekt a tam boli jeho prvky použité. Ten architekt plní predstavy režiséra a stavia to normálne stavebná firma, lebo tam musia byť technológie moderné, ktoré tam máme, ako kamery, nočné videnia… A tie musia byť schované,“ prezradil na záver.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.