Utorok 24.5.2022
sk
Ela
, Vanesa
cz
Jana, Vanesa

Hostia na svadbe sa otrávili jedlom. Polícia tvrdí, že nevesta doň pridala marihuanu

Nevestu a jej pomocníčku polícia zadržala.


K svadbám už neodmysliteľne patria aj hostiny, na ktorých nie je núdza o bohaté jedlo a pitie. Niekedy sa však aj takáto príjemná udalosť môže zvrhnúť. Ako píše portál LADbible, nečakaný koniec mala svadobná hostina na americkej Floride.

Hostia sa po hostine začali cítiť zle a mnohým prišlo nevoľno, bolel ich žalúdok a zvracali. Niekoľkých z nich museli dokonca na mieste ošetrovať či previesť do nemocnice. Prípad začala vyšetrovať polícia, ktorá prišla na to, že jedlo (konkrétne lasagne a chlieb) obsahovalo jednu špeciálnu prísadu: marihuanu (THC).

Shutterstock

Nevestu odviedli v putách

Aby toho nebolo málo, tak muži zákona zadržali priamo nevestu Danyu Glenny a tiež jej dodávateľku jedla Jocelyn Bryant. Glenny vyhlásila, že nesúhlasila s tým, aby sa do jedla pridávala marihuana. Prečo ju tam ale vôbec pridávali, nie je zatiaľ vôbec jasné. Hostí sa takéto správanie dotklo a očakávajú ospravedlnenie.

Jednou z nich je aj Miranda Cady, ktorá sa na hostine zúčastnila a popísala, že spočiatku sa všetci dobre bavili. V určitom momente sa ale začali cítiť zvláštne a „zhúlene“. „Začala sa mi točiť hlava, miestnosť sa so mnou točila a veci boli skreslené,“ opísala svoje pocit novinárom. Dodala tiež, že nech už bol dôvod na pridanie drogy do jedla akýkoľvek, „ľudia proste chcú vysvetlenie“. Snáď sa ho teda dočkajú…

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť