Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 26.2.2024
sk
Viktor
cz
Dorota
, Dorotea

Hostia na svadbe sa otrávili jedlom. Polícia tvrdí, že nevesta doň pridala marihuanu

Nevestu a jej pomocníčku polícia zadržala.


K svadbám už neodmysliteľne patria aj hostiny, na ktorých nie je núdza o bohaté jedlo a pitie. Niekedy sa však aj takáto príjemná udalosť môže zvrhnúť. Ako píše portál LADbible, nečakaný koniec mala svadobná hostina na americkej Floride.

Hostia sa po hostine začali cítiť zle a mnohým prišlo nevoľno, bolel ich žalúdok a zvracali. Niekoľkých z nich museli dokonca na mieste ošetrovať či previesť do nemocnice. Prípad začala vyšetrovať polícia, ktorá prišla na to, že jedlo (konkrétne lasagne a chlieb) obsahovalo jednu špeciálnu prísadu: marihuanu (THC).

Shutterstock

Nevestu odviedli v putách

Aby toho nebolo málo, tak muži zákona zadržali priamo nevestu Danyu Glenny a tiež jej dodávateľku jedla Jocelyn Bryant. Glenny vyhlásila, že nesúhlasila s tým, aby sa do jedla pridávala marihuana. Prečo ju tam ale vôbec pridávali, nie je zatiaľ vôbec jasné. Hostí sa takéto správanie dotklo a očakávajú ospravedlnenie.

Jednou z nich je aj Miranda Cady, ktorá sa na hostine zúčastnila a popísala, že spočiatku sa všetci dobre bavili. V určitom momente sa ale začali cítiť zvláštne a „zhúlene“. „Začala sa mi točiť hlava, miestnosť sa so mnou točila a veci boli skreslené,“ opísala svoje pocit novinárom. Dodala tiež, že nech už bol dôvod na pridanie drogy do jedla akýkoľvek, „ľudia proste chcú vysvetlenie“. Snáď sa ho teda dočkajú…

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.