Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Svadobná hostina mladomanželov z amerického Chicaga mala naozaj nečakanú dohru. Ako uviedol aj portál Insider, manželia Doug Simmons a Dedra McGee sa rozhodli svadbu a následnú hostinu uskutočniť na exotickej Jamajke.

Z toho vyplýva, že náklady boli pomerne vysoké a manželia dosť neblaho niesli, že na Jamajku nedorazili všetci ich priatelia. A rozhodli sa im svoje výčitky dať najavo naozaj originálnym spôsobom. Vystavili im účet a za ich neprítomnosť požadovali 240 dolárov (približne 202 eur) ako náhradu za dve prázdne miesta.

V poznámke faktúry sa píše, že manželia tento účet zasielajú, pretože dotyční hostia prisľúbili svoju účasť, ale napokon sa nedostavili. „Vyššie uvedená čiastka je cena jednotlivých miest. Keďže ste nám neoznámili, že neprídete, dlhujete nám za vaše vopred zaplatené stoličky,“ uvádza sa tam ďalej. Celá situácia sa na internete stretla s údivom a rozporuplnými reakciami.

Porušili sľub

Novinárom sa podarilo spojiť aj so samotnými manželmi. Tí im povedali, že účet je svojím spôsobom len vtip a oni peniaze v skutočnosti nepožadujú. Dodali ale, že je to ich spôsob, ako priateľom pripomenúť, že sa na svadbu nedostavili a že by sa za to proste mohli ospravedlniť.

„Ten účet som nikdy nemal v úmysle reálne poslať,“ prezradil Doug Simmons. „Už len samotné zverejnenie na Facebooku v nich vyvolalo vinu.“ Podľa neho sa mu aj viacerí z nich ospravedlnili. Simmons uviedol, že o peniaze ani tak nešlo, len ho s manželkou škrelo, že ľudia porušili sľub.

„Štyrikrát sme sa ich pýtali, či môžu prísť, a oni povedali, že áno,“ povedal. „A na Jamajke, kde sa svadba konala, sme museli za miesta zaplatiť dopredu.“ Snáď teda táto lekcia bude mať adekvátny výchovný účinok.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť