Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Už od počiatku hotelového biznisu riešia ich prevádzkovatelia tri veľké otázky: Ako najlepšie uspokojiť zákazníka a spraviť jeho pobyt čo najpríjemnejším? Ako sa odlíšiť od konkurencie a presvedčiť ľudí, aby strávili noc práve v našom podniku? Ako sa dá lacno očistiť koberec od zvratkov?

Na všetky otázky okrem tretej našli odpoveď v Kimpton Hotel Monaco v Denveri. Veci nijako nekomplikovali a všetko vyriešili jedným šmahom. Do svojej ponuky zaradil niečo, čo vždy spoľahlivo funguje: šteniatka!

Keanu Reeves Puppies GIF - Find & Share on GIPHY

Po objednaní špeciálnej služby „Puppies + Prosecco“ ti priamo do izby personál prinesie šesť až desať šteniatok. Táto skupinka chlpatých kamošov ti je k dispozícii na celú jednu hodinu. Psíčkovská párty je k dispozícii len pre zákazníkov, ktorí sú ubytovaní v luxusných izbách. Po ruke je aj odborník na psy, ktorý ti ochotne zodpovie akúkoľvek otázku.

Ako je zrejmé z názvu Puppies + Prosecco, súčasťou balíčka je aj občerstvenie. V psej spoločnosti si môžeš uchlipkávať z prosecca a zahryznúť si do talianskych jednohubiek tzv. cicchetti. Psia návšteva bude rozhodne veľmi príjemná nielen pre teba, ale aj pre psíky – okrem toho, že sa s tebou výborne zahrajú, hotel venuje 50% ziskov útulku Lifeline Puppy Rescue.

Znie to ako parádny deal, ktorým by sa určite mohli inšpirovať aj slovenské hotely.

Zdroj: metro.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť