Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Dnešní hráči majú k dispozícii špeciálne herné obrazovky s úctyhodnými uhlopriečkami. Ak sa ti zdá monitor primalý, bez problémov môžeš použiť televízor. Pokiaľ ani vtedy nie si spokojný a aj široký televízor sa ti zdá príliš malý pre gaming, je načase využiť projektor a poriadne veľkú stenu.

Nový svetový rekord

Premietaním hry na budovu hotela Tropicana v Las Vegas bol prekonaný svetový rekord najväčšej zobrazovacej plochy pri hraní hry. Premietaným titulom bola mobilná battle royal hra Garena Free Fire, ktorej tvorcovia celú udalosť zorganizovali. Zápis v Guinnessovej knihe rekordov je pekný spôsob, ako osláviť štyri roky od vydania!

Celková premietaná plocha mala rozmery 4 342 m², čím hravo prekonala doterajší rekord 1 773 m². Na mieste sa nachádzal zástupca Guinnessovej knihy, ktorý celú udalosť sledoval a rekord okamžite oficiálne zapísal. To bol, samozrejme, ďalší dôvod na veľké oslavy, pokračujúce dlhé hodiny.

Okrem najväčšej plochy využitej na hranie hry sa organizátorom podarilo pokoriť ďalší rekord. Použitý projektor dokázal vyprodukovať 1,6 milióna lúmenov, čo je najvyšší svetelný výkon projektora v histórii USA.

Zdroj: guinessworldrecords.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.