Hoteloví zamestnanci sa podelili o historky, v ktorých pristihli hostí v chúlostivých situáciách

Milostné radovánky, nahota a iné…

Zdroj: Francesca Saraco / Unsplash

Hoteloví zamestnanci rozhodne nemajú núdzu o záživné historky zo svojho pracoviska. Niektoré sú z vtipnejšieho súdka, iné zo strašidelného… no a potom sú tu tieto. Tie, v ktorých sa nachádza podstatne viac nahoty, ako by si akýkoľvek personál želal. Podelili sa o ne ľudia na Reddite a my sme vám tie najzaujímavejšie z nich zozbierali v tomto článku.

1. Mala som sedemnásť, keď som brigádovala v hoteli a rada by som podotkla, že som nemala veľkú skúsenosť s nahými mužmi. O to horšia pre mňa celá táto situácia bola. V tú noc som mala službu na recepcii. Boli asi tri hodiny ráno, keď sa do haly dovalil na mol opitý muž (hotel hosťoval svadbu), usalašil sa na pohovke na opačnom konci miestnosti a začal telefonovať.

Sedela som za počítačom, takže mi videl tak maximálne vrch hlavy. Ja som ho tiež poriadne nevidela, ale veľmi zreteľne som počula jeho telefonát. Očividne sa rozprával so svojou priateľkou, a hoci najprv bolo všetko v poriadku, rýchlo sa to zvrtlo. Ani som sa nenazdala a chlapík si začal užívať s osobou na druhom konci veľmi bujarý sex cez telefón.

Valeriia Bugaiova / Unsplash (https://unsplash.com/photos/_pPHgeHz1uk)

Normálne vytasil penis a začal masturbovať. Uprostred hotelovej haly. Chvíľu som naňho šokovane pozerala, potom som sa veľmi neochotne pobrala k nemu. „Pane, toto je hotelová hala,“ povedala som mu. V tej chvíli očividne precitol zo svojho opileckého tranzu, vydesene sa na mňa pozrel a ani sa nestihol zapraviť, už bežal naspäť na izbu. Po zvyšok pobytu sa mi nepozrel do očí.

2. Minulý týždeň som musela vyhnať veľmi vášnivý párik spoza kontajnerov. Naše hotelové kontajnery sú to najsmradľavejšie miesto, s akým som kedy mala tú česť. Predstava, že by som v ich blízkosti mala robiť čokoľvek sexuálneho charakteru, mi spúšťa dávivý reflex. Ale proti gustu žiaden dišputát.

3. Pracoval som ako nočný strážnik v hoteli. Vošiel som na jednu z dlhých chodieb a zrazu som videl, ako sa na opačnom konci niečo mihlo. ´Len sa mi to zdá alebo som práve videl nahého chlapa?´ Pýtal som sa sám seba a išiel to preveriť. Vysvitlo, že chudák pán sa námesačný premáva po chodbách v plnej svojej kráse.

Rhema Kallianpur / Unsplash (https://unsplash.com/photos/uocSnWMhnAs)

Tak som ho oslovil: „Pane?“ Prišiel som za ním a on ma milo pozdravil. Nebol som si istý, či je hore alebo ešte spí. O pár sekúnd neskôr precitol, uvedomil si, čo sa deje. Začal sa mi ospravedlňovať. Vytiahol som z kumbálu pre upratovačky župan, omotal ho doň a zaviedol na recepciu, overiť si jeho identitu. Našťastie to bol hotelový hosť, tak som mu vybavil nový kľúč a odprevadil ho do izby pre prípad, že by si chcel ešte niekde po ceste zdriemnuť.

4. Počas trojročnej praxe v hoteli som sa s niečím podobným stretla našťastie len raz. Chcela som upratať izbu, zaklopala som a dvere mi otvoril muž v Adamovom rúchu. Nevyzeral byť prekvapený, bol s tým úplne v pohode.

5. Raz nám upratovačka na recepciu priniesla škatuľu plnú erotických hračiek, ktoré hostia zabudli pod posteľou. Overila som si v systéme číslo izby a zistila, že daný pár ju má zarezervovanú ešte na ďalšie dve noci. Ten výraz v očiach upratovačky bol na nezaplatenie. Okamžite schmatla škatuľu a utekala ju vrátiť pod posteľ, kým sa hostia vrátia.

Sara Dubler / Unsplash (https://unsplash.com/photos/Koei_7yYtIo)

6. Môj brat pracuje ako manažér v hoteli, ktorý je zhodou okolností celkom blízko pochybnej časti mesta, kde sa koncentrujú „ľahké“ dievčatá. Raz sa k nemu prišiel ubytovať zvláštny chlapík. Chcel izbu čo najďalej od hlavného vchodu a chcel ju na dva mesiace. Bez problémov zaplatil, takže ju dostal.

Písal sa deň tretí, keď sa pred jeho izbou tiahol cez zvyšok chodby dlhočizný rad prostitútok. Striedali sa vnútri ako horúce zemiaky. Podľa mojich letmých počtov bol jeho rekord 16 rôznych dievčat za jeden deň. Na konci svojho pobytu prišiel na recepciu, ovešaný dievčatami z každej strany, a dal bratovi „tringelt“. Posunul mu jednu z tých prostitútok a povedal: „Nech sa páči, na chvíľu je tvoja.“

7. Pracovala som v hotelovom rezorte s vírivkami a naozaj neviem spočítať, koľkokrát som hostí pristihla oddávať sa v nich sexuálnym radovánkam. Skutočne nie je nič trápnejšie, ako vliezť tam za nimi a požiadať ich, aby prestali.

Francesca Saraco / Unsplash (https://unsplash.com/photos/_dS27XGgRyQ)

8. Stalo sa to asi šesť rokov dozadu, ale nikdy na to nezabudnem. Párik v izbe, ktorú som mal neskôr upratovať, si celé ráno užíval divoký sex. Ten vreskot bolo bez srandy počuť na celé poschodie. Keď pred obedom opustili izbu, obaja boli nahodení vo formálnom oblečení, elegantní, dobre vyzerajúci tridsiatnici.

O čosi menej dobre vyzerala ich izba. Akoby tam nocovala nespratná rocková hviezda zo sedemdesiatych rokov. Vysypané zemiakové lupienky, porozlievané pitie, kúpeľňa, posteľ aj sedačka vyzerali, akoby sa po nich prehnalo tornádo. Upratovať to bola radosť. Našťastie nechali na recepcii tringelt 40 eur a odkaz „prepáčte“.

9. Akurát sa mi končila ranná šichta, takže boli asi tri hodiny poobede. Počítala som peniaze v kase a zrazu som začula, ako sa oproti zo zasadačky ozýva na plné pecky pesnička Big Booty Judy. Zdvihla som zrak a zazrela hosťa s vytaseným prirodzením, ako si v tej zasadačke robí dobre. Našťastie si ho hneď všimol aj kolega, ktorý po ňom začal kričať: „Pane, toto je rodinný hotel! Okamžite choďte do izby!“

Sidny See / Unsplash (https://unsplash.com/photos/P3Lht_zN3AQ)

10. Chlapíkovi sa raz podarilo vymknúť sa z izby, keď bol kompletne nahý. Najväčší problém bol v tom, že náš hotel pozostával z niekoľkých separátnych budov, no a hlavná recepcia, ktorá by mu poskytla náhradný kľúč, sa nenachádzala v tej jeho. Musel sa teda v plnej svojej kráse prejsť po celom pozemku. Mal jediné šťastie, že bola polnoc. Veľa ľudí teda po ceste nestretol.

11. Táto historka nie je o hosťovi, ale o kolegovi. Náš hotelový komplex pozostáva z veľkej hlavnej budovy a niekoľkých samostatných chatiek, z ktorých jedna patrí hotelovému personálu. V jedno skoré ráno sa kolega len v župane vybral doniesť nám všetkým kávu a raňajky. Kráčal z hotela smerom k našej chate, v jednej ruke hrnčeky, v druhej podnos s jedlom.

Narazil na rodinku s dvomi deťmi, ktorá sa akurát ubytovávala v jednej chatke. Akurát vtedy sa mu podarilo pristúpiť šnúrku županu, ktorý sa následne otvoril a odhalil jeho prirodzenie všetkým na obdiv. Mal plné ruky, nemal sa ako zahaliť naspäť, tak sa len zahanbene usmial a poprial rodinke dobré ránko. Rodičia by to nepochybne zobrali s humorom, ale tie decká…

KEEM IBARRA / Unsplash (https://unsplash.com/photos/I2Dz5Hljm9g)

Zdroj: Leprichaun17 / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
81
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vedci tvrdia, že Lochnesská príšera môže byť skutočná

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME